Auto alarmi...

Auto alarmi...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dali zna neko cijenu kod nas sljedecih auto alarma..

1. Autoalarm COBRA 3998

2 HiSeC vodenonepropusna daljinska upravljača
jednostruka blokada motora
sirena velike snage sa vlastitim napajanjem
perimetrijska zaštita vrata, poklopaca motora i prtljažnika
ultrazvučna prostorna zaštita s elektroničkim samopodešavanjem OP
isključenje alarma unosom PIN koda tipkalom u slučaju oštećenja daljinskih upravljača
automatsko zaključavanje pomocu senzora brzine vozila
mogućnost programiranja “Anti hi-jack” opcije
COBRA3998_slika.jpg


cijena u hr je 1839 kn (sa povratom poreza 1434kn ) sto dodje oko 500 km (sa povratom poreza 390 km )

2.META SYSTEM M8700 U/S Top

kompaktni alarm
dva daljinska upravljača sa dvije tipke
Rolling code
ultra zvučna zaštita (mogućnost isključenja)
blokada motora
izlaz za sirenu
automatsko uključenje blokade motora ili alarma
override code zvučna i svjetlosna signalizacija
led dioda s memorijom
univerzalno centralno zaključavanje(6 žica)
automatski konfor
funkcija sigurnosnog zaključavanja
funkcija panic
rearming
signalizacija ispražnjenog akumulatora i otvorenih vrata
sirena sa vlastitim napajanjem
gravitacijski senzor pomaka sa podesivom osjetljivošću koji uključuje alarm kad vozilo promjeni nagib (njihanje, udarac, odvoz paukom ...)

M8700USTOP_slika.jpg


cijena 2049 kn (1598 kn ) 569 km (440 km)



kakva su vasa misljenja glede ova dva alarma...?? ja koliko vidim oba imaju iste opcije a najjavaznija mi je da ima ovaj gravitaciski senzor radi felgi i obicaja kradje felgi u bih... dali znate cijene u bih ovih navedenih uredjaja i dali se isplati kupovati u hr tacnije ronis.hr... ove cijene su bez ugradnje naravno samo uredjaji...


ajde dajte neke savijete...
 
N

nenad

Nazovi Mladena 061 104 157 (ovo mu je bio broj, valjda je isti) i provjeri ima li on.
 
Član
Sto se tice ovog sa kontrolom nagiba...znam ljude koji od zajebancije zanjisu auto da provociraju vlasnika :cool:
 
Član
Napravi kontakt na tockovima...dovuci + i - sa akua, jedan zakelemi na glavcinu, drugi konektor za unutarnji dio felne, ako se prekine strujni krug nek zakmeci :cool:
 
kod mene je jedan elekticar radio rodjaku mom na renaultu meganu 2006g. ugradio mi ovakav metin alarm sve mu komande prebacio na onu karticu njegovu(ima karticu mjesto kljuca),uglavnom ne vide se nikakvi senzori i nema nikakvih daljinskih sve mu je na toj kartici,kad zakljuca auto automatski se aktivira alarm...500km
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top