Auto Alarm! Tko?

Auto Alarm! Tko?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Drugovi i drugarice, posto imam centralnu kontao sam ubacit nekakav alarm, cisto da bi dobio daljinsko, da se ne moram zezati sa kljucem i slicno...Pa me zanima jel znate kakvog jeftinog,a solidnog (znam puno trazim) da radi alarme...Znam da xx clanova ima neke svoje, pa sam zato odlucio pitati za kontakt nekog od njih...
 
imas u Sa momka,dobar mi drug,radi za pohvaliti,ima i svojih alarma,nisu skupi,moj radio 2 god i otisao u 3ci 061300894 Sead
 
Član
Kume do tuzle cu potrosit goriva koliko me Kobra dode u Novom Travniku,a ovog sam zvao ne javlja se pa cu pokusat sutra.. :)
 
Član
ne moras stavljat alarm da bi dobio daljinski , samo ti treba daljinsko otkljucavanje auta spoji se na centralnu i to je to . . . jeftinije od alarma al ak ti treba i alarm onda malo skuplje!;)
 
ErRoR je napisao(la):
Kume do tuzle cu potrosit goriva koliko me Kobra dode u Novom Travniku,a ovog sam zvao ne javlja se pa cu pokusat sutra.. :)

eo sad ja zvao,spavao coek,sad je dostupan :icon_smile: ,anie ti ni ovaj drugi prijedlog los,samo daljinsko,ali nije velika razlika u cijeni
 
Član
A ne znam ljudi bezze mi stavljat samo daljinsko, kad vec stavljam da stavim i kakav alarm, ne mora biti kobra, zeder i slicno, al bitno je da je alarm :)
 
Član
ima ti armin i damir alarm i daljinski 115KM nije to skupo ja mislim ili jednostavno naruci preko ebaya ako imas koga iz njemacke jeftinije ce te doci
 
Početnik
imas u Zenici , Mirza se momak zove 061 846 845 mobi, reci da sam ti ja dao broj, cini mi se oko 150KM da ima alarma ..
 
Član
No name ima ih na desetine , dole na arizoni su 40-50 KM alarm + daljinsko set, samo daljinsko 25 KM znaci 2 daljinska i elktronika za spajanje stvarno dzaba ....;)
 
Član
Ovaj muhin konstatno nedosputan, a ovaj iz SA se nebi javio nema tog boga...Ajde ljudi iml tko jos kojeg u reonu do sarajeva...
 
Član
kao sto rece adi187 na arizoni su takve cijene, ja licno sam uzeo neki scorpion, evo 2ga godina sve ok fercera, ako hoces broj od prodavnice koja se nalazi na arizoni pa pokusaj s ljudima dogovoriti sta posalji mi p.m. pozz ;)
 
Član
@adams ajde drug cimni mi br na pm, mada mi opet treba netko to ce mi taj alarm ugraditi.. :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top