auti od ekipe iz kluba

auti od ekipe iz kluba

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
wade je napisao(la):
ovaj E30 evo 2 udaren malo kolko vidim...:( al je ladja...svaki je poseban..

to je stara slika trenutno je u fazi sastavljanja nanovo limarija i motor i sve ulaze momak oko 5000eura u auto

a taj bijeli e36 prvi na slikama je u originalu bio crni i po meni najljepsa e36ica koju sam vidio ikad
 
Član
Skoro svaki mi se svidja,osim par nekih sto malo vuku na kič..ubjedljivo najbolji prvi,bijeli E36 :cool:
 
I sta ovo sve auta sa nasih prostora,i onaj E36 GTR ???

Meni su najdrazi e30 M3 evo II (legenda auto,mozda najbolji bimmer ikad na stazi),2002 turbo mi je woow,a i ove e36-ice i e46-ice cuope-i su stvarno prelijepi.Nemam rijeci,ima i prelijepih oldtimer-a.

svaka cast!;)
 
Član
da sve su auti iz ex juge i ovo je samo mali dio veceras dizem jos slika i birao sam samo one sta su mom oku fine ima jos gomila auta klub ima preko 1500clanova i svi vozimo BMW :) tako da ima izbora
a taj e36 M3 GTR COMPRESOR je zvijer od 500ks lik je iz srbije a zivi u SAD i to je jedno od rijetkih auta u svijetu ima ih samo mozda stotinjak komada tako da mozete zamisliti njegovu vrijednost jedan se nedavno prodavao ''obicni'' bez compresora za 50 000 eura u njemackoj
 
uuu extra extra , moracu i ja ovako nesto napraviti ali za Mercedes klub Hrvatska , ima se i tamo sta vidjeti , ove E46ice su stvarno ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top