auta i gadosti

auta i gadosti

Član
Ja sam gledao kad je na granicu dosao Audi A3 (stranac) totalna steta je nazad nema nista od njega :icon_rolleyes: a ovi su imali totalnu stetu sa prednje strane i isjeku auto i spoje od ovog rednji a od ovog zadnji dio i lakiraju u svijetlo plavu boju. Ja pitam jeli udaran kaze neeee nikada, ja puk'o od smijeha... A ja pitao ovog covjeka sto je dotjeravao to auto i kaze platio ga dole 1200€+porez i carina i ispravno je bilo samo motor i oko motora (znaci samo prednje mulde) hahahaaaa i prodan za 15.500 maraka hahahaha.
 
Član
nije to cudo nikakvo,pa biznis je to,samo da ga urade kako treba,i meni je prvom padalo napamet da kupim udareno pa da ga pravim,da bi ustedio koju marku,,pa i ova starija auta sto ljudi razbijaju ,,,,,,,,
pa jeli bolje ispravljat i krpit tricu golfa i ko zna kako iskrpit ili dotjerat zdravog i samo prekucat,pa bar je ispravno ali prekucano,a ovaj sa cistim papirima ispeglan ali KAKO
 
Član
J***s taj biznis, glavu izgubiti zbog ustede od nekih 3000 maraka.
Pa bolje voziti 30 godina staro auto a nikad udarano i redovno servisirano nego voziti 2 in 1 auta staro 8-9 godina. Nedaj boze gdje udariti ili zakaciti eto tebi onako vrelog motora u krilo waahahahahaha :lol:
 
Top