Audiju S6 Treba Samo 3 7 Sekunde Do 100 Km H

Audiju S6 Treba Samo 3 7 Sekunde Do 100 Km H

Član
Sve poznavatelji :)

RS ( Renn Sport) je Audijev apsolutni odvojeni odjel zadužen samo za izradu RS modela, apsolutno neovisan o ostalim dijelovima tvrtke pa na kraju i koncerna ( Tvrtka u tvrtci lajčki rečeno).
RS6 se prvi put pojavio u C5 izvedbi i bio je i sedan i avant. i naravno + verzija samo u avant izvedbi.
Dok je prva generacija RS4 B5 bila samo u avant izvedbi, pa je onda sa B7 generacijom stigao i RS4 sedan i avant, pa su se sada najnovijom generacijom B8 vratili početcima i samo Avant izvedbi.

S- modeli nemaju veze sa RS-ovima sve je u potpunosti drugačije, iako S modeli postaju tako ubojiti iz godine u godinu da to prelazi svaku mjeru-

RS6 C7 će također imati ovaj motor, sve što se zna je da u odnosu na prethodnu generaciju samo će dvije brojke ići gore a sve ostalo dole, mi se nadamo da težina i ostale gluposti idu dolje, a HP i NM da idu gore. Dakle nekih 600hp i 750nm.
Pa se sad pitam ako obični* S6 sa ovim mijenjačem ovom kilažom i ovih 420hp, pogađa 3,7s što bi RS trebao raditi.... neke stvari postaju smiješne.

Novi M5 f10 je brutalno brzo auto, brutalno i brži je od rs6 c6 koji je izašao 2008. al uopće nije toliko brži tek ga kolje na 200km/h.

C7 neka bude samo malo brži od običnog S6* ima da kolje kategoriju supercarsa a kamo li M5.

P.S. sjećam se kada sam 1. put išao u Audijev ovlašteni servis u BiH pa na kraju u Hr., da kupim diskove za RS4 B5, i dođem ja tamo dam part number, i kaže mi čovijek kakvi su ovo diskovi? Ja gledam pa rekoh audijev, kaže meni kralj ja ih nikada vidio u životu nisam i traži on traži u računalu i evoo ga nakon par minuta, kaže ne možeš ovo preko nas naručiti, nego? preko quattro gmbH to je u biti taj RS odijel :) i onda šalji upit bla bla jedva diskove dobili :D i nisu bili za mene, kupovao sam prijatelja iz Hr. I ne želite znati koliko koštaju.
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
Sve poznavatelji :)

RS ( Renn Sport) je Audijev apsolutni odvojeni odjel zadužen samo za izradu RS modela, apsolutno neovisan o ostalim dijelovima tvrtke pa na kraju i koncerna ( Tvrtka u tvrtci lajčki rečeno).
RS6 se prvi put pojavio u C5 izvedbi i bio je i sedan i avant. i naravno + verzija samo u avant izvedbi.
Dok je prva generacija RS4 B5 bila samo u avant izvedbi, pa je onda sa B7 generacijom stigao i RS4 sedan i avant, pa su se sada najnovijom generacijom B8 vratili početcima i samo Avant izvedbi.

S- modeli nemaju veze sa RS-ovima sve je u potpunosti drugačije, iako S modeli postaju tako ubojiti iz godine u godinu da to prelazi svaku mjeru-

RS6 C7 će također imati ovaj motor, sve što se zna je da u odnosu na prethodnu generaciju samo će dvije brojke ići gore a sve ostalo dole, mi se nadamo da težina i ostale gluposti idu dolje, a HP i NM da idu gore. Dakle nekih 600hp i 750nm.
Pa se sad pitam ako obični* S6 sa ovim mijenjačem ovom kilažom i ovih 420hp, pogađa 3,7s što bi RS trebao raditi.... neke stvari postaju smiješne.

Novi M5 f10 je brutalno brzo auto, brutalno i brži je od rs6 c6 koji je izašao 2008. al uopće nije toliko brži tek ga kolje na 200km/h.

C7 neka bude samo malo brži od običnog S6* ima da kolje kategoriju supercarsa a kamo li M5.

P.S. sjećam se kada sam 1. put išao u Audijev ovlašteni servis u BiH pa na kraju u Hr., da kupim diskove za RS4 B5, i dođem ja tamo dam part number, i kaže mi čovijek kakvi su ovo diskovi? Ja gledam pa rekoh audijev, kaže meni kralj ja ih nikada vidio u životu nisam i traži on traži u računalu i evoo ga nakon par minuta, kaže ne možeš ovo preko nas naručiti, nego? preko quattro gmbH to je u biti taj RS odijel :) i onda šalji upit bla bla jedva diskove dobili :D i nisu bili za mene, kupovao sam prijatelja iz Hr. I ne želite znati koliko koštaju.






BAX - brate stvarno te cijenim ... Strucan si za Audi to sam sada jos jednom utvrdio , znam da te neki ne vole al drago mi je da ima strucnih ljudi ovdje ...


covjek si jarane !!!
 
Član
badboy: Hvala legendo, nije da oni ne vole mene, nego ne vole činjenice :) a i ja sam jako zadrt kada je Audi u pitanju.
Sve je to za ljude :) Drago mi je da sam malo pomogao u objašnjenju pojmova.
Vezano za temu, isti ovaj quattro gmbH je stvorio motore V10 za gellarda i R8 kao i za novog Aventadora. Nakon što je Audi kupio Lamba, (a Audi pripada VW koncernu), onda je čelni čovijek RS odijela prebačen na odjel Lamba i onda je počelo stvaranje novih motora. Pravi Lambo motor je bio u Murcialagu, dobri stari V12 koji je umirovljen sa LP 670 SV.
A najveći gubitnik čitave priče je na žalost R8 :( upravo radi Lambe.


Najbolje od svega je to, da će novi RS6 za razliku od dosadašnjih generacija koje su imale motor smješten jako naprijed pa je vozilo gubilo balans, imat će motor dosta uvučen unutra tako da će balans u potpunosti biti 50/50 :)

Što mislite o RS4 B8?(koji samo kao avant dolazi) ;) http://forums.fourtitude.com/showthread.php?5668933-On-Location-Papaya-Orange-Audi-RS-4-at-Audi-Forum-Ingolstadt
 
Član
audi-new-logo.jpg


:D
 
Član
Obicni C7 A6 3.0TQ ima 55:45 raspored tezine, tako da ce RS6 imati 50:50, to ne stoji nikako. Da je drugi proizvodjac upitanju mozda bi i moglo, al Audi i opcenito VAG koncern nikada nece promjeniti vise od 3 djela koja vec nema negdje na "polici" da bi napravio sportski auto, a ne da napravi tako dirasticne promjene da bi kod RS6 sa jos tezim motorom postigao 50:50. A ta prica da ce Audi imat odlican balans tezine jer su pomjerili motor vise nazad i sl se provlaci od kad ja znam za sebe. A znacajnijih pomaka nema...
 
Član
trenutno jedini audi koji mi se svidja je A5 coupe,nije mi jasno zbog cega ovo najjace rs modele izbacuju u avant verziji,to mi je totalno odbojno,recimo da izbace rs3 u trovratnoj verziji to bi bio opak auto...
 
Top