Audijev 2.7 tdi motor ??

Audijev 2.7 tdi motor ??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
interesuje me imate li ikakvih info o audijevom 2.7 tdi 190 ks motoru... prednosti mane, valja-nevalja, potrosnja, odrzavanje, chiptuning itd itd itd... usporedba sa 2.0 tdi 170 ks i 1.8tfsi 170 ks... sve u audiju a5... '??
 
Član
allroad je napisao(la):
bolji je i od jednog i od drugog ;)

e sve si mi reko... ccc ja pak mislim da i nema neke prednosti... em je v6 tezak em nije neka konjaza... mislim da bi i 1.8 i 2.0tdi ga przili :p
 
Član
ma ne valja.... mislim gdje ce valjati TDI motor... rekli bi mnogi... :D

btw. ima jaran moj a4 2.7tdi.... kaze da leti.....
 
Super Moderator
pa znam brate kako ide 2.5TDI... kako ce onda ic 2.7 kad je noviji motor vise Nm ima i laksi je sigurno jer je noviji... trosi 8-10 litara u prosjeku...

edit:
2.5 je puno trosio za diesela oko 11-12 litara
 
Član
allroad je napisao(la):
pa znam brate kako ide 2.5TDI... kako ce onda ic 2.7 kad je noviji motor vise Nm ima i laksi je sigurno jer je noviji... trosi 8-10 litara u prosjeku...

edit:
2.5 je puno trosio za diesela oko 11-12 litara

o motoru 2.5 tdi ja sam cuo sve najgore pa zato kazem...
 
Član
allroad je napisao(la):
pa znam brate kako ide 2.5TDI... kako ce onda ic 2.7 kad je noviji motor vise Nm ima i laksi je sigurno jer je noviji... trosi 8-10 litara u prosjeku...

edit:
2.5 je puno trosio za diesela oko 11-12 litara

2.5 motor v6 i puno 11 litara.... ccc.... sto je puno za 2.5 mashinu....??? eeeeej 2.5 mashina ti je to.... nece trositi 8 litara budi siguran.... dzaba sto je dizel
 
Super Moderator
bulex je napisao(la):
allroad je napisao(la):
pa znam brate kako ide 2.5TDI... kako ce onda ic 2.7 kad je noviji motor vise Nm ima i laksi je sigurno jer je noviji... trosi 8-10 litara u prosjeku...

edit:
2.5 je puno trosio za diesela oko 11-12 litara

2.5 motor v6 i puno 11 litara.... ccc.... sto je puno za 2.5 mashinu....??? eeeeej 2.5 mashina ti je to.... nece trositi 8 litara budi siguran.... dzaba sto je dizel

pa upravu si al puno trosi... isplatnije vozat X5 benzinca onda on trosi 13 litara ako je manual mjenjac :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top