Audi VS BMW - Audi pokes BMW

Audi VS BMW - Audi pokes BMW

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
:lol:

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/e16QgD5-aLc&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfcfcf&hl=en_US&feature=player_embedded&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowScriptAccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/e16QgD5-aLc&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfcfcf&hl=en_US&feature=player_embedded&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="425" height="344"></embed></object>
 
ZELA GTI je napisao(la):
Zašto spominjati drugu marku u svojoj reklami??Nisam znao da se ovo smije.:icon_question:

Bez pristanka druge firme mislim da ne smije, takav je bar zakon u vecini drzava, samo sto je u cemerici sve naopako...
 
:icon_rolleyes:
Zar im toliki kompleks BMW nabija? :D Pa se sve svodi na to kako će njih prestići :lol: Postali su smiješni s ovim stvarno :lol:
 
Član
i ja mislimo da se nesminje bez dozvole al kao da bi bimer ovo dozvolio a moguce da to rez nekog poredenja il sta vec...meni audi bolji :icon_smile:a konkurencija je nemilosrdna:lol:
 
Smiju li spominjati druge marke ili ne nije ni bitno, ali, zar treba jednom Audiju (koji je već odavno u premium klasi, pa i među sportašima) spominjati u reklami kako je pobjedio Bmw-a u jednoj emisiji.
Ovo je po meni jadno, jer Audiju ne trebaju ovakve vrste reklama.
 
Početnik
Porschefan je napisao(la):
Smiju li spominjati druge marke ili ne nije ni bitno, ali, zar treba jednom Audiju (koji je već odavno u premium klasi, pa i među sportašima) spominjati u reklami kako je pobjedio Bmw-a u jednoj emisiji.
Ovo je po meni jadno, jer Audiju ne trebaju ovakve vrste reklama.


potpis ko kuca,,,;)

Audi je dovoljno dobar,nema potrebe za necim ovakvim,vise je ponizavajuce....:icon_rolleyes:
 
Član
u americi se audi i bmw vec jako dugo međusobno gaze u ovakvim reklamama, a ni među drugim tvrtkama to nije iznimka, j*iga, american way of life :D
 
Član
svaka reklama je dobra reklama...vise meni ovo izgleda kao neki kompleks da imaju od bmw-a...:icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top