Audi URquattro

Audi URquattro

Član
reljascirocco je napisao(la):
Ala svaka ti cast za auto predobar audi:cool: moj prijatelj je imao ovakva dva coupea jednog je prodao
Odakle ti prijatelju dva URquattro-a?!?!? Jesi li siguran da znas koji je ovo auto :)
 
Ja sam napisao dva audija coupea , jedan je 1.8 90 ks ,a drugi je bio 2.0 petak neznam koliko ks , a o ovom autu znam dosta :icon_smile:
 
Član
reljascirocco je napisao(la):
Ja sam napisao dva audija coupea , jedan je 1.8 90 ks ,a drugi je bio 2.0 petak neznam koliko ks , a o ovom autu znam dosta :icon_smile:

Aha, ja reko' nije valjda da je imao dva UR-a :) Ovo nije Coupe, zato mi je bilo cudno sto si napisao "ovakva dva coupe-a".
 
Član
Prijatelju ja sastavljam 2.2 turbo stoju, i prebacivam sa automatika na manuelni. Pa me zanima ima li igdje zamajac i set kvacila za MC motor ? :)
 
Član
MC, 121 kW/165 KS ...orginalni motor u audiu 100 88.-90. Bio automatik sad ga prebacujem na manuelni i trebam i zamajaca i set kvacila :/
 
Član
Koji menjac ces da koristis, 016?

Aj' najbolje predstavi auto u odeljku za to, napisi i uslikaj sta imas i sta hoces, pa cemo naci neko resenje, da ne gusimo ovu temu sa time :)
 
Član
Za vikend skinuta komplet klima, auto olaksan za tacno 30kg :)

Krece lagano spremanje za RS2 high boost setup (cca 380KS), potrebno je vise prostora oko motora, a klimu inace nikada nisam ni ukljucio, jednostavno je ne podnosim :)

 
Top