Audi tt

Audi tt

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
sandi_azra je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
izvini drug,al ja ne mogu vjerovat da si ti ovo radio...
ak jesi,daj nam HR i donore...
[/quotbas zbog takvi sto si ti necu da se pravdam .. postavi tu sliku kakvu hoces a ja cu je uradit najbolje sto mogu a sad da trazim donore izmedju 3000 slika .nema sanse .. jesil ljubomoran?? :icon_mad::icon_mad::icon_mad:

:lol: :lol: :lol:
jest et ja sam ljubomoran,a ti zbog toga neces da dokazes...htio sam reci da je ovo preveliki skok u tvom radu i drago bi mi bilo da si ti ovo radio,ne znam u cemu je problem :icon_rolleyes:
a kad ovako dobro radis,onda valjda znas da moras imati sve te donore,HR i layere,da bi mogao dokazati da je neki rad tvoj:icon_evil:
bez pametovanja...daj nam dokaze i ja ti cestitam velikim slovima ;)
 
Početnik
tvrdoglavi je napisao(la):
sandi_azra je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
izvini drug,al ja ne mogu vjerovat da si ti ovo radio...
ak jesi,daj nam HR i donore...
[/quotbas zbog takvi sto si ti necu da se pravdam .. postavi tu sliku kakvu hoces a ja cu je uradit najbolje sto mogu a sad da trazim donore izmedju 3000 slika .nema sanse .. jesil ljubomoran?? :icon_mad::icon_mad::icon_mad:

:lol: :lol: :lol:
jest et ja sam ljubomoran,a ti zbog toga neces da dokazes...htio sam reci da je ovo preveliki skok u tvom radu i drago bi mi bilo da si ti ovo radio,ne znam u cemu je problem :icon_rolleyes:
a kad ovako dobro radis,onda valjda znas da moras imati sve te donore,HR i layere,da bi mogao dokazati da je neki rad tvoj:icon_evil:
bez pametovanja...daj nam dokaze i ja ti cestitam velikim slovima ;)

znam da sam sa zadnjeg svog audija a3 koji sam postavio ovde uzo gril i malo doradio .. felge cu nac valjda .. imam milion neki foldera pa neznam ni gdje mi je sta .. ovako tebi obecavam a ne svima .. ako nenadjem HR ovu sliku da cu uradit drugo auto jos bolje od ovog i da cu postavit i HR i screenshot kad sam radio znaci sve one layere i sve donore cu stavit .. to i nije veliki skok ... sta sam ja to puno uradio ??? promjeno felge koje su mu odlicno sjele? i gril sa audija kojeg sam zadnjeg stavio ovde i nemogu se sjetit sa kojeg sam auta skino branik da me ubijes zato sto tim radu ima 2 sedmice .. zadnjeg sam onog keca pravio i glupiro se .. a ono prag kod vrata samo malo podigo gore i priljepio sa nekog auta onaj prag .. malo sliku zamutio da se nevide lose selekcije i potamnijo i gotovo auto .. pa tu nema nikakvog posla :icon_confused:
 
bgm ovo je extra rad i bas zato ne vjerujem da si ti radio i ima ovdje dosta posla jer je auto brushano...
a ja i dan danas znam s kojeg sam auta sta uzimao,to se ne zaboravlja...
eto dokazi...Bujrum ;)
 
Početnik
tvrdoglavi je napisao(la):
bgm ovo je extra rad i bas zato ne vjerujem da si ti radio i ima ovdje dosta posla jer je auto brushano...
a ja i dan danas znam s kojeg sam auta sta uzimao,to se ne zaboravlja...
eto dokazi...Bujrum ;)

jest malo brushano nije citav auto .. malo svjetla na blatobrane te i kad sam sklonjo one crte i to je to .. vjeruj mi taj rad mi nije 4 sata oduzeo
 
sandi_azra je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
bgm ovo je extra rad i bas zato ne vjerujem da si ti radio i ima ovdje dosta posla jer je auto brushano...
a ja i dan danas znam s kojeg sam auta sta uzimao,to se ne zaboravlja...
eto dokazi...Bujrum ;)

jest malo brushano nije citav auto .. malo svjetla na blatobrane te i kad sam sklonjo one crte i to je to .. vjeruj mi taj rad mi nije 4 sata oduzeo

sve to lijepo zvuci drug,al nam trebaju dokazi...
 
Početnik
tvrdoglavi je napisao(la):
sandi_azra je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
bgm ovo je extra rad i bas zato ne vjerujem da si ti radio i ima ovdje dosta posla jer je auto brushano...
a ja i dan danas znam s kojeg sam auta sta uzimao,to se ne zaboravlja...
eto dokazi...Bujrum ;)

jest malo brushano nije citav auto .. malo svjetla na blatobrane te i kad sam sklonjo one crte i to je to .. vjeruj mi taj rad mi nije 4 sata oduzeo

sve to lijepo zvuci drug,al nam trebaju dokazi...
sto ce ti dokazi?? da me hapsis??
 
Član
zabioravio si da ima brusha na haubi, ivici vrata (liniji), iznad vrata (blize krovu), na braniku, pragu i...... ne mogu dalje nabrajati, i ja sam trazio HR posto si napravio odjednom ovoliki skok, nije ti bio usavrsen ni c/p a ovdje mighty brush se pojavio :D
 
Početnik
ibizasa je napisao(la):
zabioravio si da ima brusha na haubi, ivici vrata (liniji), iznad vrata (blize krovu), na braniku, pragu i...... ne mogu dalje nabrajati, i ja sam trazio HR posto si napravio odjednom ovoliki skok, nije ti bio usavrsen ni c/p a ovdje mighty brush se pojavio :D

ok nisam ja moja mam je radila OK?
 
Član
kako ti je onda rad uzeo mnogo vremena itd (kao sto si naveo) :lol:


hahhaha, zaeb se, nemoj zamjerit, mogao si odmah rec ko je radio i ne bi bilo polemike :D
 
Super Moderator
dobro je ispalo druze samo mi se ne svidja sto si ostavio maglenke i stavio jos dole taj branik sa 2 rupe tj. maglenke
jedne skloni :D
ostalo je fino ;)
 
imas li jos psd. file

ak imas tak ti je najlakse dokazat svoju nevinost...otvoris fajl i malo layere razbacas po slici gume malo povis auta stavis i tak taj branik i to...sve razdvojis
 
Početnik
evo ja mislim da je ovo HR

db50f2423be10ba5f732326cd7861d77.jpg


Upsss nije ..heheh .. stavicu kad nadjem .. :lol::lol::lol:
 
Član
meni se jedino ne svidjaju ove led diode nekako mi djeluju kao naljepnice a ostalo je extra i jos si mozda mogao staviti neki spojler na tt-u dobro stoji al eto i ovo je dosta dobro

peace...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top