Audi S8 - First Drive

Audi S8 - First Drive

Član
<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/Ixyh0bqpDYw" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>


Neka pacijent pita:::

*Is it better than the M5?
EatmyDust1311


*It doesn't compete with the M5. It competes with the Mercedes S600 and
BMW 760i. And it smokes both of them.
TheSmokingTire in reply to EatmyDust1311

Vozač mu je elegantno odgovorio.
 
Član
Ceka se 2013 S63 V8 biturbo, sa priblizno istom snagom i speedshift mjenjacem

U USA ovaj S600 dolazi sa starim automatom od 5 brzina... nije ni cudo da ce ga S tronic ostaviti...
 
Joj ovog celavog prica i svrsava koliko se napalio:lol: Jel on ovo odokativno ocijenio 3.9 ili je brojao u sebi :lol::lol: Jos aman ga niz stranu zarolo, a mozda i grijesim. I jos nesto konurencija S600 i 760 je A8 6.0 w12 a mislim da vec S8-ici je konkurencija AMG, to je moje misljenje.... A vala i ovaj komentar "smokes" mu je toliko strucan i profesionalan, stvarno.... ovo je neki zesci Audi fanatik :lol:

Dobar nAudi, mada moje misljenje i dalje da je stara S8 daleko agresivnija izvana.. ;)

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wjBjzhORbck[/video]

;)
 
Član
Meni se isto čini da je mix , ali S7 (zbog retrovizora na vratima) i S8.

A što se tiče konkretno S8 , neki dan sam ga vidio u gradu , na našim tablama , brutalan zvuk , brutalan start ali izgled mi je razočarenje , posebno u odnosu na konkurenciju (S klasa iako na zalazu izgleda otmjenije i masivnije od njega) čak šta više , meni lično D3 S8 izgleda i ljepše i luksuznije.
 
Član
GTI TDI@

Druže ipak ti malo bolje pogledaj ;)

523144_4864460057682_1857847851_n.jpg
 
Član
Neki dan idem lagano 80 samo ugleda u retorovizoru neka bjesna led svjetla kad ono ovaj S8 proleti kraj mene ,
auto leti po cesti,na našim je tablama,voza jedan privatnik ovdje
 
Član
Ali, meni osobno ovaj novi model audija nije ni približno pojava kao što je njegov prethodnik (iz Letinog videa, neznam točne oznake modela - znači najljepši audi ikad)
 
Član
Одг: Audi S8 - First Drive

Ovaj novi d4 modem dog ga nevidis uživo stvarno na slikama izgleda kao da je uzak a dugačak a ustvari on je baš širok i po meni ekstra auto.

poslato sa iphon 5
 
Član
djordjep je napisao(la):
GTI TDI@

Druže ipak ti malo bolje pogledaj ;)

523144_4864460057682_1857847851_n.jpg

ne znam brate šta da pogledam, jesi htio neki detalj da mi pokažeš, ako misliš na ovu oznaku sa strane tu piše V8T, ili ako je neki drugi detalj u pitanju ja ne znam jbg, ali sigurno znam čitati, pogledaj nazad kad ga starta oznaku i na instrument tabli ako već ne razlikuješ šesticu od osmice
 
Top