Audi S8 D2

Audi S8 D2

Član
Stigao jos jedan Audi, ovaj put S8, 1997g, motor 4.2l V8, AHC 340KS/420Nm, a ono najbitnije je da je menjac manuelni sa 6 brzina :)

Od opreme ima sve osim sibera :)




 
Član
koji auto braco mila, ladja u potpunom smislu te rijeci

jbt koju ti kolekciju sad imas:icon_eek:
 
BHT Ovisnik
a brateeeee:icon_eek: ti si meni kralj covjece,svaka cast,gdje ih parkiras vise:D
prava lađa,malo mi cudna ova bijela boja,mozda zbog slike,al auto je zvijer,svaka ti cast:cool:
i vidi rezervnog tocka,18-ka,ovdje bez problema ide doooobra boca plina u rezervni tocak:D
 
Član
E bas to sto je manuleni je poseban ;)
Ma nema dalje,svaka cast auto je ladja prava :icon_biggrin:
Mogu misliti kako se ovim audijem moze uci u krivinu :icon_eek: :icon_eek:
 
Ma ja više ne vjerujem :icon_eek: Svaki put se iznenadim i oduševim tobom ;) Koliko auta sad broji tvoj vozni park ? ;)
 
:cool::cool: ludilo :icon_biggrin:

ne znam sta da napisem vise za tvoja auta svaki je poseban na svoj nacin :icon_smile:

pukni mu kakve velike felge i samo vozi :icon_biggrin:
 
Član
Vozio sam se u automaticu s8, ali manuelac je prava stvar mogu misliti kako ide. Neka je sa srecom.
 
Član
Ti nisi normalan!!!

Daj ja ću izgubit volju za vožnjom. Pogotovo kod ovih smrtnih 70ks koje vozim.

Svaki put me oduševiš! Bravo! ;)
 
Član
Hahah, ma jbt ovo je izletelo sasvim nepredvidjeno i slucajno :) Drugar je iskopao ovaj auto na 200km od Beograda kod nekog decka koji ga je uzeo pre par godina i najverovatnije da je ostao bez posla ili tako nesto, trebao mu je kes hitno. Uglavnom, drugar kupi auto za neke smesne pare. Ja naletim kod njega to jutro, vidim auto i odlepim :) Pitam ga sta ces sa njim, kaze nemam pojma, preprodacu ga, a mozda i u delove. Reko' nemoj u delove molim te, napravi mi neku kombinaciju i uzimam ga. Uglavnom dogovorimo se za nesto malo vecu cifru od one koju je on dao, ali na pet rata, kako da odolim tako necemu :) Na autu samo treba zameniti pumpu za gorivo, registrovati ga i spreman je za voznju, cak je uradjen i veliki servis skoro, tacnije nije presao mnogo km od tada. Ovo mi je sada totalno poremetilo planove sa autima, iskreno nikada me ovakav auto nije zanimao ali kada sam seo u njega, cuo zvuk, sve se okrenulo :)

Sve u svemu, ovo cu najverovatnije pretvoriti u svakodnevni auto, sekvent plin u njega, neke 19" felne, srediti prednji branik, ispolirati lepo ceo auto, chip kod drugara da podignemo to na jedno 355KS i napred :)
 
Član
shone190 je napisao(la):
Hahah, ma jbt ovo je izletelo sasvim nepredvidjeno i slucajno :) Drugar je iskopao ovaj auto na 200km od Beograda kod nekog decka koji ga je uzeo pre par godina i najverovatnije da je ostao bez posla ili tako nesto, trebao mu je kes hitno. Uglavnom, drugar kupi auto za neke smesne pare. Ja naletim kod njega to jutro, vidim auto i odlepim :) Pitam ga sta ces sa njim, kaze nemam pojma, preprodacu ga, a mozda i u delove. Reko' nemoj u delove molim te, napravi mi neku kombinaciju i uzimam ga. Uglavnom dogovorimo se za nesto malo vecu cifru od one koju je on dao, ali na pet rata, kako da odolim tako necemu :) Na autu samo treba zameniti pumpu za gorivo, registrovati ga i spreman je za voznju, cak je uradjen i veliki servis skoro, tacnije nije presao mnogo km od tada. Ovo mi je sada totalno poremetilo planove sa autima, iskreno nikada me ovakav auto nije zanimao ali kada sam seo u njega, cuo zvuk, sve se okrenulo :)

Sve u svemu, ovo cu najverovatnije pretvoriti u svakodnevni auto, sekvent plin u njega, neke 19" felne, srediti prednji branik, ispolirati lepo ceo auto, chip kod drugara da podignemo to na jedno 355KS i napred :)


Shone kralju, tebi ja samo muzej sagradio i to je to hahaha :)

Nego života ti kraj ovih Peugetoa itd marki, ti voliš ove prstenove ja to shvatiti nikako ne mogu.... točno si čudan hahahahah ;)

ON TOPIC:

Mnogo više ćeš na njemu dobiti ako se poigraš kompletnim auspuhom nego mapiranjem,,,,, if you belive me ;)


Sad si na cesti..... kako se ono kažeee FACA ;);)
 
Top