Audi S6 Plus

Audi S6 Plus

Član
Danas stize prinova u obliku Audi S6+ modela u Avant izvedbi, 1997 godiste, 1 od 855 ikada napravljena primerka :)

Juce sam "okinuo" samo par slika na brzinu, a kada stignem da ga lepo operem, bice malo detaljnijih snimaka. Uglavnom, u pitanju je Audi URS6, ali tzv. "+" varijanta. Razlike u odnosu na standardni URS6 su sire gume 255/40/17 (koje ovaj naravno nema ali ce ih dobiti :)), prednji i zadnji znak, svi hromirani delovi su mat crni, vece prednje kocnice precnika 323mm, 6-brzinski manuelni menjac sa skracenim brzinama od 3-6... i jos stosta, da ne nabrajam sada sve. Uglavnom, najbitnija razlika je motor koji za razliku od "standardnog" 4.2l V8 sa 290KS ima takodje 4.2l ali i 326KS/6600rpm i 410Nm/3500rpm, kasnije je isao u S8 :) Od opreme nema sta nema, nabrojacu sve i uslikati lepo kada uhvatim malo vremena.
Jos par podataka o performansama, ubrzanje do 100km/h je 5.6s, maksimalna brzina elektronski ogranicena na 250km/h (stvarnih 265km/h mereno po GPS-u), a nakon skidanja blokade, stvarnih max 277km/h (290km/h po km satu). Tezak je tricavih 1745kg :)

Motor se vrti kao lud, red line pocinje na 7000rpm, a blokada je na 7250rpm.

Ima tu stosta da se poradi na autu, a presao je navodno 188000km, tako barem pise na digitalnom displeju :)

Evo slikica, a kao sto rekoh, usledice jos dosta slika, samo lagano.

 
BHT Ovisnik
ti si meni kralj covjece:cool:
stvarno svaka ti cast na izboru auta i tvom trudu sta uradis od njih,preporodis ih u novo,stvrano skidam kapu
smiley_abuv.gif

a audi je prica za sebe,ova motorizacija,mogu ga zamislit kako ide,a ovako pitom izgleda,auuuhhhh:icon_twisted::cool:
 
Član
CoL3 je napisao(la):
ti si meni kralj covjece:cool:
stvarno svaka ti cast na izboru auta i tvom trudu sta uradis od njih,preporodis ih u novo,stvrano skidam kapu
smiley_abuv.gif

a audi je prica za sebe,ova motorizacija,mogu ga zamislit kako ide,a ovako pitom izgleda,auuuhhhh:icon_twisted::cool:

"Kralj" sam i komsijama koji ce mi j.. m... zbog parkinga koji sam zauzeo :)
 

rs6

Član
brate, zajebajes me :icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:

ako je zaista s6 plus, stvarno ti svaka cast.... njih je jednostavno pretesko naci, em su u u malom broju izasli, em su ubijeni, al' bukvalno ....

sve u svemu svaka cast !!!

bacaj slike, nemoj stedit :D


evo ti malo o njima nek se nadje :D

http://www.derplus.com/
 
Član
Hehe hvala, video sam taj sajt ranije, a evo jos jedan interesantan: http://www.s6plus.de/

Auto je doteran sinoc po mraku, pa stigoh samo jutros pre posla da uslikam par slicica. Sve mi je jasno, ali kako je volan ovoliko odrpan, nikako mi ne ide u glavu :) :) :)



 
Član
ma volan nije problem presvuci i tacka nego sjediste ti je malo poderano i ona stopka i branik zadnji sta ces s tim..:icon_smile:
 
Član
Ti izgleda samo cekas kad neko ne bude imao para za registraciju ovih masina i slazes ih u svoje vlasnistvo :cool: Vrhunska masina, stvarno kapa dole.
 
Član
Cale mi je tapetar, tako da ce on da tapacira sediste, stopaljku ima drugar i to vise komada, a farbacu oba branika, desno krilo i zadnji spojler iznad stakla, da bude sve kako treba :)
 

rs6

Član
brate jesil ti svjestan kol'ki si sretnik ???? :D

aj prodaj embleme i volan barem :D :lol::lol:

nek bude sretno s masinom !!! ;)
i iskreno ZAVIDIM TI !!! :D
 
Top