Audi S6 Ovjes..

Audi S6 Ovjes..

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
vin valjda :D,broj sasije je mislio :) vehicle identification number ili licna,maticni broj itd...
ne sjecam se s6ice u tz nikakve,doduse bila je jedna al nije je vozao stariji covjek :) imala je neke led stopove,crna isto

Isti klinac ;) w ili v, lapsus :)
 
Član
Ma brate auto uopste nije vozano .... tek je 110.000 Presao evo ja dns sve zavrsio sa njom eto nemogu da nadjem kabl od fotoaparata.. Uglavnom Zatamnimo sam je dns i prednju sajbu odo i zatamnio Stopove opruge ce stici od Subote i onda felge neke moram jos nacii ...
 
Član
MuMa je napisao(la):
Ma brate auto uopste nije vozano .... tek je 110.000 Presao evo ja dns sve zavrsio sa njom eto nemogu da nadjem kabl od fotoaparata.. Uglavnom Zatamnimo sam je dns i prednju sajbu odo i zatamnio Stopove opruge ce stici od Subote i onda felge neke moram jos nacii ...

Muma iskreno, ja sam vozio 3 različa takva S6, i nemam pojma zašto bi ti mjenjao opruge ili stavljao gevinde itd...... osim ako taj nije nakaradu neku pravio, jer tvornički to auto je jako spušteno, tako da svake felge od 17 pa na dalje njemu leže sex...

Stock auto http://www.alufelgen.oponeo.de/img/temp/audi_s6__c5___1997_NZ7.JPG
 
Član
Sve isto ovakoo samo sto je Crne bojee ... kakve 17-ke 19-ke na njeg idu... i spustanjee... bio je jedan plavi s6 na piku ja msm da je on bio spusten znas kako dobro izgleda... kad mu stavim 19-ke bit ce isto Tenkic :D HAHHAHA zato cu ga spustit.

Kad bih ovako izgledao ja bih volio :D
http://alu-kola.elektrony.cz/konfigurator?&auto=au&model=S6%20(4B%201997-2004)&velikost=19&typ=Limousine
 
Član
MuMa je napisao(la):
Sve isto ovakoo samo sto je Crne bojee ... kakve 17-ke 19-ke na njeg idu... i spustanjee... bio je jedan plavi s6 na piku ja msm da je on bio spusten znas kako dobro izgleda... kad mu stavim 19-ke bit ce isto Tenkic :D HAHHAHA zato cu ga spustit.

Kad bih ovako izgledao ja bih volio :D
http://alu-kola.elektrony.cz/konfigurator?&auto=au&model=S6%20(4B%201997-2004)&velikost=19&typ=Limousine



Ovo je RS6 C5 na linku iako si u modulator stavio S6, valjda nemaju sliku, ma nesumnjam ja u tebe, onda sretno i okači sex kad legnu felge :):123::123::123::123:
 

IGY

Član
iskreno po meni je to glupost raditi na takvom autu
uzmes audi S6 koji ima sve, a ti bi mu mjenjao njegov savrsen ovjes sa tamo nekim, da ces ti uzeti KW V3 povaliti se cifru pa hajd, ali to uraditi da samo da bude nizi, a da vozne osobnosti se mozda i pogorsaju ne bi nikad
 
Član
Ja sam htjeo gewinde staviti ali nemam pare za too .. vidjet cu ima moj drug opruge stavit cu vidjet kako ce se auto ponasati pa cu razmislit... ako mu stavim 19-ke bit ce ko tenkic :D HAHH

B.M - Floyd je napisao(la):
Barracuda Voltec T6 Hyper ;);)

Hmm predobre su ali tesko naci kod nas a nemam pare da uzimam novee :D
 
Član
muma brate znaoo znao sam ja da je V ispod haube onaj dan u ZV kad sam te vidio,ne spustaj uzmi felgice i deri masinu..;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top