audi s6 2.2turbo

audi s6 2.2turbo

Naso sam u zamjenu za svog bmwa audia s6 2,2 turbo ali automatik ako ima neko kakvog iskustva sa tim autom da mi pise savete pri kupovini na sta treba obratit paznju itd,i zanima me mada je ruzno sa cuti ali dali se moze ugradit na ovaj motor da bi radio kako treba sekvent plin?
 
BHT Ovisnik
imas li link tog audia da vidim,, jel pravi S ili kao sto svi pisu,a obicni samo turbak ? rođak mi je opsjednut tim autom,trazi ga dugo vremena vec,sve sto nađemo to je ili samo naljepnica S sa obicnim podvozjem ili je S u kriticnom stanju... inace sto znam da se jako dobro pokazalo auto bez ikakvih ocitih mana sto ja znam,mogu pitat rođaka,mislim da zna sve vezano za taj auto, a sto se tice plina neznam zasto bi bilo ruzno cuti ? to je samo u nas prica ah sto ce ti jako auto,a na plin se vozis...gledao sam po Italiji i sl. masovno raja stavlja u M-ove,AMG i ostale pizdarije,imao sam na FB servisera nekog,samo egzotiku tako stavlja,u kolege mozda neki znaju u Fojnici je chrysler 300c 5.7 HEMI motor pa ima plin... nide veze,ta ne moras glumit hadziju ako ne trebas,zasto ne bi ustedio,po tom razmisljanju onda bi trebao sipati super kvalitetno ulje,vrhunske gume i ostalo...glupost... a sto se tice ugradnje plina nista posebno,kao i svaki drugi motor, radio bi kako treba,naravno, isto sve kao na drugim turbacima kao i u mene samo je taj 5 klipova,ugradnja kao i za šestaka....
 
Top