Audi S3

Audi S3

Član
selmir_tz je napisao(la):
Trebalo bi da je skroz off posto na VW GOLF R od 2012 godine mozese iskljuciti skroz OFF ;)

Jel to sigurno? To je odlicna stvar ako je tako :cool:

Jesu'l tebi uradili update softwera ako je to moguce, da i ti mozes iskljucivati?

Potpis na ovo sto JD pise, bar sudeci prema slikama. Al cekat cu da ga vidim uzivo...
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
selmir_tz je napisao(la):
Trebalo bi da je skroz off posto na VW GOLF R od 2012 godine mozese iskljuciti skroz OFF ;)

Jel to sigurno? To je odlicna stvar ako je tako :cool:

Jesu'l tebi uradili update softwera ako je to moguce, da i ti mozes iskljucivati?

Potpis na ovo sto JD pise, bar sudeci prema slikama. Al cekat cu da ga vidim uzivo...

Ja koliko sam upoznat 100% :) isključivanje.
 
GaRGa je napisao(la):
u Njemackoj je 39,050 EUR
http://www.audi.de/de/brand/de/neuwagen/a3.html

Znam jednog prodavaca.33 000 €.I 1500 € popust za gotovinu.Zeli da nabavi R8(najnoviji model) pa bi ga dao jeftino.Ali nije sad to toliko bitno.
 
Član
adnan1000 je napisao(la):
GaRGa je napisao(la):
u Njemackoj je 39,050 EUR
http://www.audi.de/de/brand/de/neuwagen/a3.html

Znam jednog prodavaca.33 000 €.I 1500 € popust za gotovinu.Zeli da nabavi R8(najnoviji model) pa bi ga dao jeftino.Ali nije sad to toliko bitno.

neka ga neko banuje molim Vas...
al IP ban pls
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
Ja koliko sam upoznat 100% :) isključivanje.

Rano su se sjetili, al eto bolje ikad nego nikad. Vidim dosta raje je cupalo osigurace od ABS-a, ESP-a da bi ga gasili skroz. Ima na youtube i klipova, pa kad pocupaju osigurace osim ESP-a, ne radi im jos pola drugih stvari na autu, svjetla rade samo na jednoj strani auta i slicno tome :D

Adnane ovdje se govori o potpuno novom S3 koji ce tek stici u prodaju za koji mjesec i o cijeni novog :icon_question:
 
Član
Nije se mogao na Golfu R do sada ugasiti ni tako, ugasi se ali ne skroz. Jer tvornicki nisu bili ostavljali tu opciju.

Jednako kao na Polu GTI i jos bruku auta.
 
Član
adnan1000 je napisao(la):
Znam jednog prodavaca.33 000 €.I 1500 € popust za gotovinu.Zeli da nabavi R8(najnoviji model) pa bi ga dao jeftino.Ali nije sad to toliko bitno.

Đe nije bitno, ideš ti meni u jednu temu.:D :lol:
 

MTR

Član
OMG :D

1. Astra is back from the future
2. Nije bitno , rabat za kes za auto koje mens'cini jos nema ni kataloga
3. garga kralju :lol::lol::lol:
 
Član
MTR je napisao(la):
OMG :D

1. Astra is back from the future
2. Nije bitno , rabat za kes za auto koje mens'cini jos nema ni kataloga
3. garga kralju :lol::lol::lol:

Potpis ko kuca

+ 4. Oggy hahahahah




VR6Boki je napisao(la):
Nije se mogao na Golfu R do sada ugasiti ni tako, ugasi se ali ne skroz. Jer tvornicki nisu bili ostavljali tu opciju.

Jednako kao na Polu GTI i jos bruku auta.

Sjedam ja u Tempru, palim kass, dajem kontakt. Gledam tablu, nigdje lampice ABS, ASR, SRS, ESP, BBS, HGT, MTV, itd. i kontam dobro je. Zakljucak, jebes auto koje hoce biti pametnije od mene.
 
Top