Audi RS6 2008.

Audi RS6 2008.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sta da kazem, imao sam priliku vidjeti jednog ovakvog avanta uzivo, i cuti mu turiranje u mjestu.... jos bolji dozivljaj nego gledati preko youtube :cool:
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
Da, da u pravu si...:cool: Al je i snimka malo sječena, jer je snimana na normalnoj cesti, pa su samo najbolji kadrovi postavljeni...

Obrati paznju na trip computer i njegovu kilometrazu. Startao je na 220 km, a zavrsava na 243 km. Znaci za oko 23 km je potrosio ono goriva, a s obzirom da to cudo ima tank od 80 litara, kad preracunas po polozaju kazaljke, potrosio je oko 10 litara za tu kilometrazu.

Faya_M5 koga briga za stazu? Na cesti vladaju neki drugi uslovi, a Audi bi tu sigurno dominirao :)
 
Član
2008 Audi RS6 Avant (C6) (Dakle karavan, od sedana nema još službenih vremena al računaj 1-3 sec brže od avanta).

Audi RS6 Avant: BMW M5 (E60)(sedan):
Staza: Vrijeme:
Nordschleife, Germany (20600 m) 8:09 8:13

Contidrom, Germany (3345 m) 1:34.00 1:34.81

Hockenheim Short, Germany (2604 m) 1:15.3 1:16.5

Oschersleben, Germany (3667 m) 1:49.01 1:48.55

Bedford Autodrome West Circuit (post 06/2008), Great Britain (2896 m) 1:27.90(RS6) M5 Nema vrijeme

Silverstone, Great Britain (5133 m) 2:17.1 (M5 nema Vrijeme) MB C 63 AMG 2:18.0

Anglesey National, Great Britain (1931 m) 1:06.30 1:06.50

Autocar Wet Handling Track, Great Britain 1:06.1 1:08.4

Nurburgring GP (3.7 km), Germany (3700 m) 1:45.44 1:46.91

Sachsenring, Germany 1:42.16 1:43.77

Eto, mislim da je dovoljno, još jedna napomena, ovo su vremena od RS6 avanta a M5 sedana....
 

MTR

Član
Alo imal ko para ovdje za ova auta ?
Ti podaci sto si naveo su subjektivni tj. profi momci to deru kad bi neko sa foruma sjeo u te zvijeri sigurno ne bi ni puni krug napravio .
Cijenim to sto si zaljubljenik u ove vozilice ali porediti klasicni zadnji pogon sa sofisticiranim pogonom kakav je quattro je nemoguce , nikad Audi nece napraviti motor kakav radi BMW , sta cu volim bembare nemoj se ljutit .
Ne budi da se falim ali sam bio na dosta Pre-Launch evenata i vidio sta i kako , mislio sam da vozim ko sumi al jaro kad sjednes za volan vidis da pojma nemas . Ali u svakom slucaju nastavi dalje tako moze ti se isplatiti u zivotu kao i meni .
 
Član
pogledaj samo jedno m5 je atmosferac a ova mrcina ima dvije turbine:cool::cool: a i nije neka razlika...tako da....

;)

EDIT: a da audi je 2008 god a m5 e60..?
 

MTR

Član
haso je napisao(la):
pogledaj samo jedno m5 je atmosferac a ova mrcina ima dvije turbine:cool::cool: a i nije neka razlika...tako da....

;)

EDIT: a da audi je 2008 god a m5 e60..?

Sto posto , to sam zaboravio , Turbo/atmosfera !!!
 
Član
haso je napisao(la):
pogledaj samo jedno m5 je atmosferac a ova mrcina ima dvije turbine:cool::cool: a i nije neka razlika...tako da....

;)

EDIT: a da audi je 2008 god a m5 e60..?

Nije neka razlika, ne nikako... samo ti se čini, stim da je RS6 teži nepunih 300Kg.

MTR je napisao(la):
Alo imal ko para ovdje za ova auta ?
Ti podaci sto si naveo su subjektivni tj. profi momci to deru kad bi neko sa foruma sjeo u te zvijeri sigurno ne bi ni puni krug napravio .
Cijenim to sto si zaljubljenik u ove vozilice ali porediti klasicni zadnji pogon sa sofisticiranim pogonom kakav je quattro je nemoguce , nikad Audi nece napraviti motor kakav radi BMW , sta cu volim bembare nemoj se ljutit .
Ne budi da se falim ali sam bio na dosta Pre-Launch evenata i vidio sta i kako , mislio sam da vozim ko sumi al jaro kad sjednes za volan vidis da pojma nemas . Ali u svakom slucaju nastavi dalje tako moze ti se isplatiti u zivotu kao i meni .

Ako sam uspješno vozio R8 i GT3 RS, mislim da bih se snašao i sa njim, i da M5 E60 sam vozio 20-30puta.
Nemam novac za njih( ni blizu) al eto imao sam mogućnost voziti.
 

MTR

Član
BaXRS4 je napisao(la):
haso je napisao(la):
pogledaj samo jedno m5 je atmosferac a ova mrcina ima dvije turbine:cool::cool: a i nije neka razlika...tako da....

;)

EDIT: a da audi je 2008 god a m5 e60..?

Nije neka razlika, ne nikako... samo ti se čini, stim da je RS6 teži nepunih 300Kg.

MTR je napisao(la):
Alo imal ko para ovdje za ova auta ?
Ti podaci sto si naveo su subjektivni tj. profi momci to deru kad bi neko sa foruma sjeo u te zvijeri sigurno ne bi ni puni krug napravio .
Cijenim to sto si zaljubljenik u ove vozilice ali porediti klasicni zadnji pogon sa sofisticiranim pogonom kakav je quattro je nemoguce , nikad Audi nece napraviti motor kakav radi BMW , sta cu volim bembare nemoj se ljutit .
Ne budi da se falim ali sam bio na dosta Pre-Launch evenata i vidio sta i kako , mislio sam da vozim ko sumi al jaro kad sjednes za volan vidis da pojma nemas . Ali u svakom slucaju nastavi dalje tako moze ti se isplatiti u zivotu kao i meni .

Ako sam uspješno vozio R8 i GT3 RS, mislim da bih se snašao i sa njim, i da M5 E60 sam vozio 20-30puta.
Nemam novac za njih( ni blizu) al eto imao sam mogućnost voziti.



Nadam se da me nisi pogresno shvatio , htjeo sam da ti kazem da na neki nacin pokusas da iskoristis to sto znas , nisam rekao da ne znas voziti daleko od toga ,nego kad vidis kako to profiji rade useres se , ne mozes vjerovat da tako moze uopste .
Samo nastavi po pilama , pozz
 
Član
MTR je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
haso je napisao(la):
pogledaj samo jedno m5 je atmosferac a ova mrcina ima dvije turbine:cool::cool: a i nije neka razlika...tako da....

;)

EDIT: a da audi je 2008 god a m5 e60..?

Nije neka razlika, ne nikako... samo ti se čini, stim da je RS6 teži nepunih 300Kg.

MTR je napisao(la):
Alo imal ko para ovdje za ova auta ?
Ti podaci sto si naveo su subjektivni tj. profi momci to deru kad bi neko sa foruma sjeo u te zvijeri sigurno ne bi ni puni krug napravio .
Cijenim to sto si zaljubljenik u ove vozilice ali porediti klasicni zadnji pogon sa sofisticiranim pogonom kakav je quattro je nemoguce , nikad Audi nece napraviti motor kakav radi BMW , sta cu volim bembare nemoj se ljutit .
Ne budi da se falim ali sam bio na dosta Pre-Launch evenata i vidio sta i kako , mislio sam da vozim ko sumi al jaro kad sjednes za volan vidis da pojma nemas . Ali u svakom slucaju nastavi dalje tako moze ti se isplatiti u zivotu kao i meni .

Ako sam uspješno vozio R8 i GT3 RS, mislim da bih se snašao i sa njim, i da M5 E60 sam vozio 20-30puta.
Nemam novac za njih( ni blizu) al eto imao sam mogućnost voziti.



Nadam se da me nisi pogresno shvatio , htjeo sam da ti kazem da na neki nacin pokusas da iskoristis to sto znas , nisam rekao da ne znas voziti daleko od toga ,nego kad vidis kako to profiji rade useres se , ne mozes vjerovat da tako moze uopste .
Samo nastavi po pilama , pozz



Nisam pogrešno shvatio, to o pro vozačima si u pravu, ima sam priliku vozit se sa par, i tek onda vidiš koliko je vlastita vještina smiješna naspram njihove;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top