Audi RS3 vs BMW 1M vs Porsche Cayman R PDK

Audi RS3 vs BMW 1M vs Porsche Cayman R PDK

VR6Boki je napisao(la):
Sa tim stavom ne smijes onda reci ni da je Audi A8 bolji od Dacie Logan?? Tebi je to mozda ok, meni nije...

ja sam svoj tekst napisao za auta koja su tu negdje. Varijacije unutar predobre klase. Nijanse unutar kojih odlučuju preferense.

Da pojednostavim. Ja tebe pitam: šta ti je bolje jesti? burek ili zeljanica? ti ćeš reći (lupam) burek, dok će ostali odabrati različito, i biće pola pola otprilike vjerovatno. jer su obje pite. I obje su dobre i ukusne kad se fino naprave.

E onda ja o tome napišem članak. Malo žvačem pitu, malo žvačem burek, pa ih razljepim na neki papir, pa onda malo još nešto pričam, i kažem. Zeljanica je prvo mjesto. A Burek drugo.

E sad tvoj primjer Audija i Dacie Logan je otprilike ovako.

Ja tebe pitam: šta je bolje jesti: Burek ili bajat hljeb? Šta ćeš odabrati? Šta će velika većina ljudi odabrati? skoro svi će uzeti burek, osim nekih tamo vegetarijanaca i asketskih monaha. Tu je lahko dati prvo i drugo mjesto, jer je normalnom čovjeku jasno. Ali djelit prva mjesta između ova tri auta je glupo i besmilseno, jer je to petljanje u lične ukuse i stavove ljudi, i onda se još na to tvrdi da su to kao objektivni odabiri i da tako treba svako misliti.

Upravo ono što je GTI FAN rekao "likovi koji gutaju EVO i ostale magazine daju desnu ruku da je X bolji nego Y iako u zivotu mozda nisu ni vidjeli te aute uzivo."
to stvara nepotrebne svađe i prepucavanja i napriđavanja.

izvinjavam se što je predug tekst ali se nadam da je sad skroz jasno :icon_smile:


GTI FAN je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
Sa tim stavom ne smijes onda reci ni da je Audi A8 bolji od Dacie Logan?? Tebi je to mozda ok, meni nije...

Ekstreman primjer,ko zna mozda je Dacia bolja samo nam masonski zavjerenici serviraju suprotno. :icon_smile:
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
BMW inace gotivim skoro pa svaki al eto bas taj,taj 1M nikako nevolim (nekazem da nije fin automobil, daleko od toga), pa zato po meni Audi zasluzuje prvo mjesto na ovom testu :icon_smile:
 
Član
Nissanko je napisao(la):
ja sam svoj tekst napisao za auta koja su tu negdje. Varijacije unutar predobre klase. Nijanse unutar kojih odlučuju preferense.

Da pojednostavim. Ja tebe pitam: šta ti je bolje jesti? burek ili zeljanica? ti ćeš reći (lupam) burek, dok će ostali odabrati različito, i biće pola pola otprilike vjerovatno. jer su obje pite. I obje su dobre i ukusne kad se fino naprave.

Eh ti to gledas kao nijanse, ali ako sam ja vegetarijanac, hoce li meni taj burek ista odgovarati? O tome se radi. Ovdje se govori o sportskim auticima, jurilicama prakticno, nema to veze sto su oni svi jednako brzi, nego kad se govori o osjecaju u voznji, razlika moze biti ogromna. Ako ja trazim zabavu u voznji a dobijem samo brz automobil, nisam dobio ono sto sam trazio? U tom slucaju mi nista ne znaci sto su ti auti svi jako blizu po specifikacijama i blizu perfekciji, jer poenta je promasena. Meni nesto znaci kad mi neki autofan kaze da je neki auto dobar za voznju i bolji od nekog drugog i da bi ga prije uzeo, ako tebi smeta taj zakljucak, ti poslusaj ono sto zelis da cujes, a zakljucak zanemari. Ti neces biti tim ostecen nizasta, a necu ni ja, koji zelim zakljucak, u odnosu na nekoga ko ne zeli.
 
Top