Audi RS3 vs BMW 1M , Fifth Gear

Audi RS3 vs BMW 1M , Fifth Gear

Član
Jedna fina usporedba... :icon_biggrin:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=bczkJWjtCsc[/video]
 
Član
Ne mogu reći da ovo nisam očekivao. Toliko pričaju o quattru pa na kraju ponaša kao auto sa prednjom vučom. Možda čak i malo dosadnije:D

1M odličan. Izgled, mehanizacija, zvuk...:icon_biggrin:
 
Član
Ma ne kontam ove iz VW grupacije nikako, svaki sportski model im ima ESP i oni uprkos tome i osnovno ponasanje auta opet setuju na podupravljanje. Zar nisu mogli kao BMW napraviti, kad je upaljen ESP sve super, kad ga ugasis dobijes zabavan auto za voznju. Nema na autobanu krivina, to je valjda :D
 
Član
iskreno nisam ocekivo da ce BMW pobijediti,ali bavarac je jos jednom pokazao kako se pravi "ljuto" auto ;)

audi je malo dosadan sa ovim quattro pogonom:cool:;)
 
Član
Gdje li je komentar od čovjeka koji iz "PRVE RUKE" zna zašto je ovo ovako ispalo?:D

PS. Svaka dalja rasprava između BMW i Vau-Vau koncerna ne treba da postoji. Audi nema jednostavno šta da traži protiv BMW-a.;)
 
OggyBoy je napisao(la):
Gdje li je komentar od čovjeka koji iz "PRVE RUKE" zna zašto je ovo ovako ispalo?:D

PS. Svaka dalja rasprava između BMW i Vau-Vau koncerna ne treba da postoji. Audi nema jednostavno šta da traži protiv BMW-a.;)

Tvoj post treba ubaciti u pravila kada se neko registruje na forum ;)
 
Član
Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, možeš imati automobil ali sreću samo ako voziš BMW ;)
 
Član
mislim da je nerealna utrka...

ovaj što je bmw-a vozio išao je da vozi idealnu liniju, da ne drifta i da što brze prolazi krivine, a time i da dobije manje vrijeme....

dok ovaj što je audia vozio, sve je radio već se profesionalno utrkivao, više se zajebavao i driftao...

btw. da me ne shvatite pogrešno, neutralan sam između bmw-audi-mercedes...

i od ovih 2 auta, uzeo bi bmw-a, jer je limuzina i lijepši mi je mnogo...dok je audi kao neki kombi xD
 
Član
Vjerovatno bi Audi mogao biti i malo brzi na ovom testu, u to nema sumnje. Al i sami su rekli, podupravljanje postaje jos gore kad se gume pregriju nakon par krugova. Ta dva auta su brzinom tu negdje, ostrije krivine vise odgovaraju BMW-u i tu ima prednosti.

Mene zabava u voznji interesuje, a tu je BMW ocito daleko ispred. Jos da mu je ovaj Audijev motor... :icon_biggrin:
 
Top