Audi R8 V10 vs Skoda Octavia 1.4

Audi R8 V10 vs Skoda Octavia 1.4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
u stvarnom zivotu jest razlika tolika ali na ovoj stazi razlika je samo 2sec..:icon_rolleyes:
 
Mokra cesta....snaga i ne dolazi toliko do izrazaja!A licno mislim da bi audija uzeo Mini,u ovakvim uslovima!:icon_smile:
 
Evo ga na, sad ispada da je R8 sran.e od auta, je li se vi šalite oko ovoga testa ili... :icon_question:

A šta je s ovim :icon_question:

r8v10vsoctavia18.jpg


r8v10vsoctaviars.jpg


Ma sigurno je ovo neka greška...
 
Član
hej glupog testa...porediti super sportski auto s nekom kalajam naspram njega...pa ni skoda rs mu nemoze posoliti a komoli neki obicni model...eto sad ispade i moj golf brzi od r8:lol::lol:kad bi birao prije bi uzeo jednog r8 nego vozni park ovih skoda...naravno kad bi imao uslove za odrzavanje rs-a...

@sasa CRX :lol:cekas kisu i odere te r8 ko ba te nema ipak su ovo specificni uvjeti na testu koji su prilagodeni skodi i opet sporija....

trebali su ih testirati po makadamu i off roadu pa nek ga skoda odere skroz
 
Početnik
ma niko nije rekao da je sad Audi sranje,nego kako god okrenes i pogledas sramotno je da jedno porodicno auto ima zaostatk samo 2sec,za super sportskim auto,a mokra staza nista ne znaci,mokra je i Skodi...:icon_rolleyes:
 
A dvostruko tanje gume, 4 puta manja snaga i prednji pogon, zar to nije prednost na vodom natopljenoj stazi :icon_question:
 
Član
bravof je napisao(la):
ma niko nije rekao da je sad Audi sranje,nego kako god okrenes i pogledas sramotno je da jedno porodicno auto ima zaostatk samo 2sec,za super sportskim auto,a mokra staza nista ne znaci,mokra je i Skodi...:icon_rolleyes:

neka izadu na autoput na mokru stazu opuhace ga audi ko sale a i dvije sek nije malo na stazi ipak je to samo koji kilometar...evo lik u zadnjem postu naveo prednost mokre staze za skodu i audi..
 
Početnik
ma kontam ja to sve,ja bi ovu R8 uzo i sa 1,2 motorom,video nisam stavio da se sad svadjamo,nego zato sto mi se cini veoma zanimljiv,ipak je Skoda,Skoda,a Audi, Audi...a 2 sec,nisu nista kad uzmes omjer snaga ova dva auta,


ali budimo realni da niko se ne bi nadao ovakvom ishodu testiranja ova dva auta..:icon_biggrin:
 
Član
Ma daj sta se odma svi pusete i vadite kojekakve uporedne statistike... smijesan je test, ali realan... mislim da nije bit dokazati koje je bolje auto vec koje u kojim uslovima bolje lezi na cesti.... Samo bi budala odabrala skodu nakon ovog testa...Ne doakzuje on u biti nista posebno... Opet je audi boji bio.. :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top