Audi Navigation PLUS code

Audi Navigation PLUS code

ma moras to dekodirati ako nemas kod...mada pogledaj po kucistu mozda je neko negdje zapisao...
kad smo vec kod ove navigacije pitanje jedno za one koji su koristili...da li ocitava mp3 cd ili obicni audio, ili mozda cak moze i na dvd muzika da se snimi...
 
Član
ma moras to dekodirati ako nemas kod...mada pogledaj po kucistu mozda je neko negdje zapisao...
kad smo vec kod ove navigacije pitanje jedno za one koji su koristili...da li ocitava mp3 cd ili obicni audio, ili mozda cak moze i na dvd muzika da se snimi...

ne očitava nijedan a ni drugi, nego samo cd od navigacije, a imaš cd changer uz nju pa tu guraš audio cd-ove, tako je bilo u mom audiju a6 dok sam ga imao, za sve ostale džidže poput DVD i TV ti treba tuner koji je skup ko 5 takvih playera .
 
Član
Pretežno prvi vlasnik uz kupljeni radio dobije kod koji dalje proslijedi sljedećem kupcu i taj opet sljedećem, tako da trebaš pitati prethodnog vlasnika da li posjeduje taj kod.

Ko hoće da detaljno sazna o radiu sve evo download link za njegov manual (samo idete "Download PDF").
http://www.manualslib.com/download/396582/Audi-Navigation-System-Plus.html

Ja sam sve pregledao ali nigdje ne piše da očitava mp3 nego izgleda samo originalne cd-ove.Ja ne posjedujem radio nego sam ovo na netu pronašao mada neko stručniji neka da odgovor također. Pozz
 
ne očitava nijedan a ni drugi, nego samo cd od navigacije, a imaš cd changer uz nju pa tu guraš audio cd-ove, tako je bilo u mom audiju a6 dok sam ga imao, za sve ostale džidže poput DVD i TV ti treba tuner koji je skup ko 5 takvih playera .
i ja imam a6 i bas neki dan gledam ove navigacije cijene od 300 KM pa na gore, pa sam i razmisljao o opciji da kupim...medjutim nisam se nadao da je situacija ovakva :)...bas zeznuto jer je to bas komplikacija prava ugraditi naknadno, jer niko ne daje taj tuner a ni cd changer...hvala na info :)
 
Top