Audi Koncert. Externi aux?

Audi Koncert. Externi aux?

Član
Pozz ekipa. Zanima me da li tko zna gdje se kod nas moze uzeti dodatak za aux ili ipod izlaz za orginalne HeadUnite iz Audija. Nasao sam par po netu za izlaze ide preko 150km, pa mi to malo previse. Da vas ne zbunjujujem, evo link jednog od adaptera sto mi treba. Ili ima neka druga fora za aux ili ipod izlaz.
http://enfigcarstereo.com/AUDI_AUX_DMX_V1B.html
 
Poslednja izmena:
Član
imam ja to kod sebe u audiju uradjeno. postavit cu u toku dana sliku i reci kako je odradjeno. pozdrav ;)
 
Član
Dakle Audi concert:


OEM :D



imam malo los kabal, ali sve radi ko doxa, i izgleda OEM



sto se tice adaptera koji si naveo, bacanje para !
sve sto treba je spojiti na HU plocu par kontakata, iskodirati preko VCDS, staviti 3.5 gdje zelis, na slikama ti je najoptimalnije mjesto, imas fino taj prostor za mobitel.
ostalo preko PP ! :)
 
Član
jesu li kod tog radia pozadi obični mini iso konektori gore na vrhu, ako jesu onda tu bez ikakvih problema i zafrkancija ide AUX in
a ovo sto se prodaje po ebayu po 150 km to je nabijena cijena sto neki eto imaju usb i ipod
 
Član
Nisam vadio cd dzenii tak da nez sta je otraga. I meni je malo previse novca dati za onu djidju, ne daje toliko puno, a poskupa je. No jebih opet dirao orginalni headunit, nekako mi on opet najbolje stoji unutra. Ili kakav 2din sa adapterom ubaciti. :)
 
Super Moderator
to isto sam sebi napravis, vec imas takav mini ISO konektor iza i samo kupis 3.5mm na 3.5mm i tako ga spojis
ja isto to hocu da radim pa mi je jedan kolega s foruma objasnio :)
 
Top