Audi Coupe B2 update.. bbs rx 242 + REMUS

Audi Coupe B2 update.. bbs rx 242 + REMUS

BHT Ovisnik
Kakav crni B1 na ovu vec hajmo reci ikonu. Ili trazi od quattra original,ili neke old school. Centra vec po meni moze. To je samo moje misljenje
 
ako sam dobro upucen schmidt modern line je dolazio na ovim nekim modelima..po meni vrhunska felga za njega a mogu se naci u nekim standardnim dimenzijama za sitne pare

inace dobar audi :)
 
Član
Audi je strah i trepet, kako rezi petak uhh :eek:
jedino nekad naci originalne zmigavce pa da se stavi tacka na i ;)
 
Član
Centra turbo fino izgledaju samo na slici, prislonio je uz auto 0 bodova. Brock B1 mi nije felga za njega, previse "moderno". Ja sam auto zamislio na Borbet A 9x15, ali mi finansije bas ne dozvoljavaju odmah jer sam student. Ove felge su mi izletile povoljno, a skoro nove gume na njima 195/50 tako da nisam htio propustiti. Za sad ove, kad se sve sklopi Borbet A i onda skroz u pod!
 
Član
Maa ti studentu imas odlicno autoo..zato sam odradio par slicica da se vidi razlika ali opet to nije to uzivo kad je...a sta znas mozda izlete i 16 kakve ove borbet type A su malkice poskupe ali mozda bi mu stajale i sa vise krakova sa nekim manjim falcem felgice...opet najbolje je kad covjek postavi i vidi kako to lezi na autu..:)
 
Legend
kakav primjerak , strasno.
Moj prijedlog da se drzis FABRIKE i da ostanu one felge koje su i fabricki dolazile.
Eventualno da ganjas neke OEM sa facelift modela ili tako nesto..
EDIT : pokusaj sa zender turbo
 
Član
Samo ovi tockovi su dolazili fabricki na njemu, to su 14-ke i male su. I ja hocu da ovaj auto bude fabrika, ali sto da ne Borbet A, german je a i izgledao bi perverzija dobro. Lijepi moj FR, stavis 19-ku i miran. Ne zamjerite pucaju emocije kad god ga vidim na netu, a pogotovo kad vidim kako se doticni kiti tudjim perjem. Noke cuvaj auto ko oci u glavi, ima on neku svoju car.
 
Extra auto :) Ako slucajno ima ovakav quattro negdje, da neko zna ili ima, stanje nije bitno sve informacije su dobro dosle :)
 
Top