Audi B4 Cabrio

Audi B4 Cabrio

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ja bi isto samo izvadio te crvene alu tepihe i kako nisam ljubitelj sportskih tih volana ganjo bi originalni... ali ipak ovo je moje misljenje sto nemora znaciti da se slazemo u tome... sto se ostaloga tice sve je ok i za 5 :) ipak je to cabriola brateeee :D
 
Član
extra audi,vozio sam se u slicnom,zelen i malo je zesci,2,3i ja mislim,ludnica auto,poprilicno udobno s obzirom na godiste
 
Član
Golf 1 TDIntercoler je napisao(la):
ma dobar st adrugo reci,nego ako ima jos gdje kakav taj kabrio javi mi druze kolega hoce da uzima

ja sam vidio jedan sivi u Srebreniku na koridoru...bez dodatne opreme znaci obicni cabrio..11.000 KM pa et ako ga zanima nek odleti tamo malo..:D:D

Pike_gti je napisao(la):
ja bi isto samo izvadio te crvene alu tepihe i kako nisam ljubitelj sportskih tih volana ganjo bi originalni... ali ipak ovo je moje misljenje sto nemora znaciti da se slazemo u tome... sto se ostaloga tice sve je ok i za 5 :) ipak je to cabriola brateeee :D

jbg brate svako ima svoj ukus...neko voli svasta nesto a neko ne..jebaji ga..;);) pozz
 
Član
Fin autic.... Kako bi vecina vw vozaca rekla za vw, tako cu i ja sada: Audi je to.... :cool:

Da ne zaboravim i ono standardno pozzz i dd.... :lol: (ubacio bih jos jednu frazu "oplakah" koja se moze naci na svakoj drugoj stranici ovog foruma, ali to cu ipak ostaviti za podforum humor...:lol:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top