Audi B4 2.0E 1994

Audi B4 2.0E 1994

Član
Hellouu :D Evo i ja da predstavim svoj auto :) U pitanju je Audi B4 1994 godina, 115ks abk motor, uvezen iz Svice :) Auto je u odlicnom stanju redovno servisiran i odrzavan. Ima jos dosta stvari da se urade za sad ovoliko :)
Evo slika dok je bio stock B|
tqef.jpg

fhl8.jpg

2cbo.jpg

rzqq.jpg


E sad posto sam dobio vozacku dozvolu napokon -.- Pocelo se pomalo i sredjivati :) Celicare prosirene na 8j
qskx.jpg

p0l4.jpg

kal8.jpg

Zadnje felne postavljene, na redu su sportski amortizeri :)
j3c7.jpg

Posto su zadnje felne bile male jotaze :p A i ruzno je izgledalo prebacio sam ih naprijed a nazad su dosle od 9j
vjy8.jpg
d8t1.jpg
6vm8.jpg

Sportski auspuh Remus i kn filter su stavljeni takodje..
88nj.jpg
gz4m.jpg

To bi bilo to za 2013 godinu :) Sad prelazimo na 2014 B|

_____________________________________________________________________________________________________
BF Godrich 195 50 15 na 8 i 9 j

omhq.jpg

Druga boja a i malo streca :)
kdy3.jpg

ow1z.jpg
twlc.jpg
ahj0.jpg

Maska se izgulila malo.. Ugl popravljeno je sad :p
q163.jpg


Raid HP cukice :)
16yo.jpg


To bi bilo to za sad :) Ima jos stvarcica da se urade na njemu ne zurim nigdje :) Bice polako..
Pozz :*
 
Super Moderator
Fino fino jako lijep audi :) ne svidja mi se cukica za pritisak ulja, izgleda kao cukica za obrtaje, bolje bi bilo da je standardnog izgleda da nije 0 dole skroz :)
Sretno u daljim radovima svidja mi se audi ;)

I oznake sa gepeka skini :)
 
Fin Audi drug , dobro ti reče Allroad , skini oznake sa gepeka ...
I što bi ja još uradio jeste da zatamnim malo i štopke , fino bi izgledalo na ovu bijelu ...
Srećno u daljim radovima! :)
 
Član
Skinucu to sa gepeka zato sto sam i ja to kontao, a od opreme ima el podizace servo el retrovizore i grijanje retrovizora kao i abs :D
 
Administrator
Lijepo izgleda audi :) Fino si potrefio sa čeličnim felgama. Što ti je kolega iznad predložio da tamniš štopke, ja iskreno ne bi. Ovo je sasvim lijepo i čisto.

Gledaj da malo upasuješ bolje taj auspuh u branik, stoji malo nakrivo, jer su rore šire od te rupe na braniku.
 
Član
Odlican audi, ne bi ni ja tamnio stope, ako bi ista radio onda ih crvenim transparentnim jos malo pojacao,
 
Član
predobro izgleda nesto drugcije nego ostali, kod nas ima ja mislim da je sa kabrioleta audi branici prebolesnoi dobro izgleda jesil razmisljo o tome, sretno u daljim radovima
 
Član
To pokazuje kako sa ukusom ne trebas skupe felge da bi auto izgledalo prejebeno! Svaka cast druze, izgleda fantasticnooo!
 
Član
Ne leže mu ove nazad felge, štrče previše gume napolju, a ne znam zašto, ali djeluju mi kao da su za 1" veće dimenzije točkova.
 
Član
Stopke idu od audija s8 nzm da se iko sjetio to da uradi jer su iste.. A kontao sam stavit branike od kupea i farove :)
 
Top