audi b4 1.9 tdi

audi b4 1.9 tdi

Danas slucajno nadjem org cukuce,pa hocu da spojim da to sve radi,znam kako se spaja voltmetar,ali ne znam hoce li mi trebati davaci za pritisak i temperaturu ulja.Zna li iko ista o tome posto je kod mene TDI nije bemzinac???:D:D

 
Montirane zimske gume i malo podignut auto,bice slike kasnije dok ga operem:icon_smile::icon_smile::icon_smile:
Evo sada para slicica kad sam sjedista presvlacio...













 
saleee je napisao(la):
Preljep audi svaka cast,sretno u daljim radovima;)...

Planiram stavljati neki 1.9 tdi PD motor iz novijeg audija ili onaj iz a4 sa bosch pumpom od 110ks on je skoro isti ko i moj motor i minimalne su prepravke:icon_question:
Ne znam jos sta da radim...?!
 
Član
Jako ljep audi svaka čast puno je tu ljubavi i vremena u ovaj auto utućeno ali rezultat je vrhunski... Stvarno sam osto bez teksta.. :cool:
P.s možeš mi rec di si nabavio gewinde ja tražim za svoga ali nikako da to rješim po nekoj normalnoj cijeni :icon_question: ako imaš savjet di tražit bio bi jakooo zahvalan, nije bitno polovne, nove, za restauraciju sve mi odgovara.. može i na PM
 
ivangti je napisao(la):
Jako ljep audi svaka čast puno je tu ljubavi i vremena u ovaj auto utućeno ali rezultat je vrhunski... Stvarno sam osto bez teksta.. :cool:
P.s možeš mi rec di si nabavio gewinde ja tražim za svoga ali nikako da to rješim po nekoj normalnoj cijeni :icon_question: ako imaš savjet di tražit bio bi jakooo zahvalan, nije bitno polovne, nove, za restauraciju sve mi odgovara.. može i na PM

Drugar ja sam trazio skoro godinu dana da kupim polovne ili nove i nigdje nije bilo,i na kraju narucim nove i platim bas masno,cekao sam ih 2 mjeseca i narucio sam bas po broju sasije.
Ja koliko znam niko ne prodaje polovne na ovim prostorima,ima da se naruce u TAXI BARU u Gradisci FK sa koni uloscima amortizera i dodju oko 800eura:icon_smile:
 
Član
Sve sam uspio nabavit i rs2 farove za ok cijenu ali gewinde nikako .. Kod nas su tvoje gewinde oko 16000kn te varijanta 3..
auto ti je savršen felge za 10 ma apoteka :cool:
 
ivangti je napisao(la):
Sve sam uspio nabavit i rs2 farove za ok cijenu ali gewinde nikako .. Kod nas su tvoje gewinde oko 16000kn te varijanta 3..
auto ti je savršen felge za 10 ma apoteka :cool:


Imam ja opruge koje ga napred mogu dosta spustiti a zadnje ne pasu pa ako hoces mogu ti poslati...
Meni su skoro farovi pobjegli za bas male pare.ima li igdje kod tebe da se nabave i branik od s2 prednji???
 
Top