Audi B3 1.8 S

Audi B3 1.8 S

Član
Evo da prestavim svoju vozilicu, iako je stock i neko vrijeme ce biti, ali kad financije dozvole naravno ici ce neke prerade.
Dakle rijec je o Audi B3 1.8 S 66 KW benzin-plin, 91 godiste.
Od dodatne opreme ima ABS i servo:D:D:D.
Ja sam mu drugi vlasnik u BIH:D:D
U planu neke felgice, malkice u pod, i izmjena enterijera, posto mi se trenutni ne svidja nikako, sorry al nemam slike istog.
:smajli38::smajli38:



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
ja bi ti preporucio da ovo ispod lajsni ofarbas u boju auta znaci sve branike i sa strane vrata..pa cak mozda i sve u boju auta al tad ce ti previse biti sivila..ja bi isao na prvu varijantu i naravno brave u boju auta a lajsne da ostavis..inace dobar motor moze dobro povuc..;)
 
Član
Hvala na prijedlogu, vjeruj da sam o tome odma razmisljao, ali prvo cu ovo gore navedeno da odradim, pa na red dolazi to;)
 
Član
Sem nekih lijepih točkova ja na ovom autu ne bi dirao ništa , jer se svi crni dijelovi se čine da su u perfektnom stanju i bilo bi grehota to prtekrečit , jer bi dobio kontra efekat , iskrečenog 20 godišnajaka , kojeg to ne bi pomladilo . a ako ga ostaviš ovakvog kakav jeste , još koja godina i dobijaš perfektrnog klasika (iako kod nas se B3 računa kao relativno "mlado" auto:lol: , u Evropi je to već jangtajmer)
 
Član
Eh onda znam sta si kupio, auto je pravo dobro, utegnut je i domacinski :)
Puno predjenih kilometara ti zelim :cool:;);)
 
Član
Got2b je napisao(la):
Eh onda znam sta si kupio, auto je pravo dobro, utegnut je i domacinski :)
Puno predjenih kilometara ti zelim :cool:;);)
Hvala jos jednom.Prvenstveno je zbog toga i kupljen komšija ga je odrzavao svaka mu cast. Ovo je auto za svaki dan poso kuca:D a tu je i Focus za drugu pomoc.

Djordjije95 je napisao(la):
dobar audi,nije los,samo feluge druge i extra auto :D

Abd u planu je.

Evojedna usputna sa kupanja:D
15052013364.jpg
 
Top