audi at night

audi at night

addo je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Na slikama super, uživo je mnogo lošiji.;)

Kako mislis losiji,opisi za nas koji ga nismo vidjeli

Možda je ovo zvučalo pregrubo, ali sam ga vidio prošle godine u Laktašima i baš sam ga detaljno obišao i pregledao i nije me fascinirao koliko dobro izgleda na slikama. Nije fušeraj, izgleda on fino, ali nije baš sve uklopljeno kako sam očekivao. Ovo je moje subjektivno mišljenje i nemojte sad da se hvatate za njega, ne blatim ni čovjeka ni auto, samo nije po mom ukusu i to je to.;)

Ja koliko se sjecam da je A3M u Banja Luci neke greske napravio! Ispravite me ako grijesim! Ali je auto sredjeno sad! A vidio sam ga uzivo i mogu samo potvrditi Arminove rijeci, najljepsi A3 u Bosni! I jedno od najkompletnije uradjenih auta uopste! Svaka cast! ;)

Negrijesis nista sve si upravu ,greske su bile na autu za to je zasluzan bio A3M,tako da sam auto opet radio...

pozz;)

nermin suljagic je napisao(la):
drama braco,gledao sam auto u mostaru prije dvije godine i jos mi vilica trni koliko sam razvalio usta kada sam vidio auto,hehe
PS: posebno mi se svidja kako je gepek uradjen,nije pretrpan zvucnicima,pojacalima i monitorima,samo je zacinjan ukusom ;)

Hvala :cool:
 
Član
24309218695855331801047.jpg


Pasjaluk od slike :D Svaka cast na slikama i na autu ;)
 
Administrator
svaka cast na autu, a i na slikama:cool: kao sto neko rece najbolji a3 u BiH:cool:

na glupe komentare se ne osvrci uopste;)
 
pioneer_09 je napisao(la):
svaka cast na autu, a i na slikama:cool: kao sto neko rece najbolji a3 u BiH:cool:

na glupe komentare se ne osvrci uopste;)

hvala;)

ma ne brinem se ja za tekve ljude,nego nemaju sta pametno radit pa "seru" po tudjim radovima...
 
Top