Audi A8 / S8

Audi A8 / S8

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super Moderator
super stroj,prava ladja na putu!... koliko trosi normalne voznje? Ja sam se vozio u 4.2 i nisam vidio da pokazuje potrosnju ispod 20l+ :)

taj je pokvaren onda, meni je A8 trosio 13 kombinovane, a phaeton 4.2 mi je trosio 15.5 kombinovane.. grad nemam pojma to je 19+

dobar audi ovaj mi se uvijek svidjo, ovo je jel tako 2000 il 2001 godiste? vidim da je ono ko facelift, i jako su lijepi
nek je sa srecom!
 
Član
Lijepa masina, da te posluži dugo! Aa kakvim se to ciframa bacate o potrosnji, pa meni 4.2 troši od 12 do 16max prosjeka!
 
Član
strasan audi, ne postoji proizvodjac koji ima ljepse osvjetljenje unutrasnjosti od audija, pogotovo ovi stariji modeli, ova crvena boja :) nek je sa srecom
 
Član
Nesto se malo i na osmici radilo . . . Bilo je nekihu utezanja i zatezanja a malo je i kleknula dole, nazad za nekih 2cm naprjed 3cm i opet nisam zadovoljan, opet imam dojam da je nazad nizi bez obzira sto mjerenjem nije tako, tako da ce naprjed def. ici jos dole, al' prvo moram iskopati neke tockove pa da vidim na cemu sam . . .



 
Član
Auto je vrh, necu da govorim da trebaju felge to si i sam svjestan polahko sigurno ces nas iznenaditi. Nek ti je sa srecom da ga se navozas bez kvarova naravno ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top