Audi A8 4.2 quattro

Audi A8 4.2 quattro

Član
Little Dragon je napisao(la):
sve se nema hahaha e kad se sjetim kad je ovde OPC bio parkiran , dobro si dogurao nek je s srecom :D

hehehe e bilo je poslije OPCa jos nekoliko pila samo sto nisam sve predstavljao na forumu
 
Član
Bas sinoc sam se vozio u ovom modelu S8, opasno dobra masina:cool: Inace sam prosle godine na kratko imao 2.8 i nije bio quattro, dobar auto ali ne moze da se poredi sa 4.2, ovaj tvoj je zver. Kakvi su ti planovi? Ovi topovi mu nikako ne stoje...
 
Član
dellas je napisao(la):
Bas sinoc sam se vozio u ovom modelu S8, opasno dobra masina:cool: Inace sam prosle godine na kratko imao 2.8 i nije bio quattro, dobar auto ali ne moze da se poredi sa 4.2, ovaj tvoj je zver. Kakvi su ti planovi? Ovi topovi mu nikako ne stoje...

ali imaju odlican zvuk ovi topovi


Little Dragon je napisao(la):
ma nista ta Bora smece to ja ne pikam , ovo je vec auto :D

imao sam i dobrom BMW 540i imao je manje ks od audija ali mislim da je bolje potezo
 
Član
Dobra masina a zvuk znam da je brutalan kolega mi je imao S8 sa cipom i poklapo je tricu, nek je sa srecom...;)
 
Član
e ovo je auto, ladja svegami
skoro smo se ja i drug malo kurcili magistralom sa njegovim a6 1.8T pa nas je onda preslusao komsija sa ovakvim audijem, ispreskakao nas laganice, tako da smo ladno ubacili u petu i vratili se na 2000rpm:lol::lol:
baci koju sliku unutrasnjosti:icon_smile:
 
Početnik
Imali istu sa istim motorom,tj uzeli je novu 1998g i mogu ti samo reci da si uzeo pravu ladju.To je pravi motor za to auto,pored S8 :icon_biggrin:
Neka je sa srecom
 
Top