Audi A8 2.5 TDI V6 150ks PREVELIKA POTROŠNJA

Audi A8 2.5 TDI V6 150ks PREVELIKA POTROŠNJA

DLS

Početnik
Astra je napisao(la):
banuj slobodno... sta sam rekao pogresno? covjek je sam rekao, auto se ne servisira, ne odrzava, i onda se zali na kvar, i kad treba popravit zali se na skupocu(s obzirom da je uzeo a8 ne moze ocekivat cijenu servisa za g2)... sta se ima uopce zalit na kvar, ako ne servisira auto, logicno da ce se pokvarit... a za tebe sam pojam svega, tako da smiri se i lagano na baustelu..

ti pojam??? hahahha:lol::lol::lol::lol::cool:
 
imate privatne poruke i nemojte da covjeku jasete po temi....

braca,auto odvezi na servis jer red bi bio odrazavati audijev "flagschiff" ...
 
Astra je napisao(la):
banuj slobodno... sta sam rekao pogresno? covjek je sam rekao, auto se ne servisira, ne odrzava, i onda se zali na kvar, i kad treba popravit zali se na skupocu(s obzirom da je uzeo a8 ne moze ocekivat cijenu servisa za g2)... sta se ima uopce zalit na kvar, ako ne servisira auto, logicno da ce se pokvarit... a za tebe sam pojam svega, tako da smiri se i lagano na baustelu..

Uz duzno postovanje Astra, ali da si imao ovaj motor u autu 2.5 TDI 150cv, vjeruj mi ne bi tako pricao... Iz iskustva govorim, kad vidis predracun 2.500 eura (jos ovo je sa nekim popustom jer je prijatelj majstor) za opravku, a plus odrzavan redovno...
 
Član
ma pustite astra je pričao kako je bolji golf od Audia A8, heheh ima momak neki pik na ova auta... ili je to neki drugi fenomen

evo šta je u mojoj temi pisao...
Astra je napisao(la):
20 hiljada za auto koje je preslo 250 milja i staro 10 godina,po meni prijatelju moj tebi fali klikera u glavi ali eto ,takav je mentalitet u nas samo nek je audi ,pa nek preso milion km... mogao si uzet mnogo novije auto ,ali eto .. moje misljenje.. xenon si stavio,odradi folije kod lumara da se zastitis koliko toliko od lopova,razbijanja stakala,jer su folije protuprovalne ,ostalo sve imas ..
 
Top