Audi A7 Sportback 3.0TDI Quattro S-tronic

Audi A7 Sportback 3.0TDI Quattro S-tronic

Član
Evo ziva uzivancija na slikama pa cak i uzivo :D

http://www.autoportal.ba/index.php?option=com_content&task=view&id=3004&Itemid=1
 
Član
ja sam vidio vec A7 uzivo,premocno izgleda fkt,unutrasnjost extra, ima jebacku liniju,sto jest jest,mada su mnogi bili skepticni oko ovog modela,ali je premocan svegami
 
Član
Super izgleda, posebno u ovoj boji sa ovim felgama. Jedino mu ovaj spojler nazad stoji ko piletu sise... :icon_eek:
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Super izgleda, posebno u ovoj boji sa ovim felgama. Jedino mu ovaj spojler nazad stoji ko piletu sise... :icon_eek:

Pa moglo bi se rec boki,ali kada gledam npr sa slika al kada se malo pogleda iz vana i pogledas detaljnije linije bez tog minijaturnog spojlera bi bio nazad koda ga je neko naglo otkino ovako mu spojler daje malo zivahnosti :D
 
Član
Meni se nikako ne svidja, prvo ne stoji limuzinskim formama taj spojler, a ovdje mi totalno kvari liniju auta.

Sreca to je onaj sklopivi spojler, dize se na dugme il tek na 80 km/h, tako kad stoji, auto moze fino bez njega izgledati :D
 
Vidio sam A7 u živo prije nekoliko dana, izgleda jako dobro ali zadnji kraj je promašaj, isto kao da je dizajnerima ponestalo inspiracije ili su bili preumorni pa ga na brzinu završili.
Ukupno gledajući, predobar je, eto samo taj zadnji kraj je neodređen, nedorečen i ne prati odličan izgled kompletnog auta. ;)
 
VR6Boki je napisao(la):
Meni se nikako ne svidja, prvo ne stoji limuzinskim formama taj spojler, a ovdje mi totalno kvari liniju auta.

Sreca to je onaj sklopivi spojler, dize se na dugme il tek na 80 km/h, tako kad stoji, auto moze fino bez njega izgledati :D

Zato kupis brate CLS-a novog i imas guzu ko J.Lo :D
 
Početnik
ima mi rodica istog,samo sto je crni,meni je bolja a6-ca jer ima vise prostora nazad ali opet nebi se bunio ni da ovog posjedujem
 
Član
Ovaj test je odradio novinar koji ima ured 35 metara od Jelićevog salona. Sve slike sa testa su slikane u tom radijusu. Mogao je izvući pun potencijal Audijeve mašine:lol::lol:
 
Početnik
ZELA GTI je napisao(la):
Ovaj test je odradio novinar koji ima ured 35 metara od Jelićevog salona. Sve slike sa testa su slikane u tom radijusu. Mogao je izvući pun potencijal Audijeve mašine:lol::lol:

:lol::lol::lol:..najaci definitivno
 
Top