Audi A6

Audi A6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hvala,a nece :p neg sto se tice potrosnje nije velik potrosac juce sam presao oko 50 tak km nije nesto uze a cini mi se da oce po gradu fajn , al jbg 160 ks 2.5 v6 :D
 
Član
Evo par slika :D
111ooj.jpg

2222222by.jpg

3333xw.jpg
 
Član
Danas se malo radilo :D
Prednja karambolka je na mjestima zakvacena pa prije toga farbana kistom :D moralo se popraviti kolko tolko :D ima i sad ali manje
10623017.jpg

Presao cijelu karambolku vodobrusnim papirom 800,1000,1500,2000
35338182.jpg

Zatim poliranje
60121634.jpg


30784836.jpg

Kraj :D sve u svemu nije lose
 
Član
nije lose. a da, taj motor kazu da hoce dosta popiti. ja vozim inace klasicni 2.0 tdi u audiju a3, 140 konja (+ ajmo reci par vise zbog remusa, protocnijeg filtera zraka itd..), moj trosi 5-7 litara penzionerske voznje, ganjanja 9-12, ovisi kako i gdje. ;)
 
Član
ja svog spustim malkice ispod 7 ako idem otvoreno 5-6 80km-h a malo grada oce popit bgm :D al oce i u gas sto jest jest :D
 
Član
Danas promijenio bocu od vode stara bila lijepljena na 2 mjesta ,zatim napravio maglenku i zalijepi karambolku a i ustimao je kak treba ;) sve se polako sredjuje jos samo ostao mi podizac stakla od suvozaca motoric radi li ne vuce staklo moram vidjeti u cem je fol .
ademz.jpg
 
Član
na ovim felama extra izgleda kad se spusti, evo kako smo to drug i ja uradili



Uploaded with ImageShack.us

samo ti nemoj ovako zavrsit

http://imageshack.us/photo/my-images/836/14042012109.jpg/
 
Član
ArminM spustanje ide poslije folija :p necu moci ici po njivicama :D a ovako folije i nigdje ne mrdam :p wahah a nedaj boze proslo auto sam unistio onog bmw :((
allroad i meni je bgm sjedista su perfekt samo na vozacevom sjedisutu na jednom mjestu je malo poderano pa je zbog toga to cu u gratex otici da urade sjediste kako treba i ide vani ;)
 
Super Moderator
Prvo to rjesavaj pa onda ove stvari koje nisu toliko bitne
ako to ne rijesis sjedista sve vise i vise propada ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top