Audi A6

Audi A6

Član
Pozdrav raja. Kod mene opet nesto novo passat prodan juce stigla nova limuzina. Rijec jeo Audi A6 2.0 Tdi sa 177 ks. 2014 god 50:000 km: O d opreme ima Naviaciju Bixenon automatska klima parksensori naprijed nazad i jos nekih sitnica: Nazalost nemakoze alimi je ispao veoma povoljno pa sam ga takorecimorao uzeti. Ovih dana cu naruciti nove Felge jos sve dvoumim 19 ili 20 ke ?? H&R oruge su vec na putu kameni :) Evo za pocetakmalo slicica od juce kad sam ga dovezao. IMG_0197[1].JPG IMG_0195[1].JPG IMG_0192[1].JPG IMG_0186[1].JPG IMG_0187[1].JPG
 
Član
Dobar :)

Samo nemoj da gledas koliko kosta navigacija, samo ce te zaboljeti glava.
Nek je sa srecom i puno predjenih KM
 
Član
Ako vec nemas navigaciju onda moras da mijenjas kompetan head unit koji na ebayu kosta oko 1000e. Ovdje u svedskoj aftermarket kompletan sistem sa 8" ekranom kosta preko 3500e, a u audiju nisam smio ni da pitam. Ja sebi uzeo sygic za 25e na tel super radi :)
 
Član
Ako vec nemas navigaciju onda moras da mijenjas kompetan head unit koji na ebayu kosta oko 1000e. Ovdje u svedskoj aftermarket kompletan sistem sa 8" ekranom kosta preko 3500e, a u audiju nisam smio ni da pitam. Ja sebi uzeo sygic za 25e na tel super radi :)
Aha ok. Imam Navigaciju ali malu znaci ne MMi plus nego samo MMi tako da nemam potrebe nesto mijenjati. Pare idu u optiku :)
 
Član
sličan kao kod mene, felge šta da ti kažem ako ideš srcem onda 20 tu nema dileme, ako ideš glavom 19 ili 18, 17 je za njega default. šta meni ide na živ a to je mali ekran 6,5 u odnosu na 8, sa novim upgredom, taj mali monokolor sat u odnosu na color, neki bolji volan sa ili bez ancaltare, ako nemaš zrak ovjes onda možeš drndati po ovjesu sa eibachom ako mene pitaš, s optika i to je to, full led matrix je isto suma, al meni najnajfarovi koji je audi izbacio tačka.
 
Član
sličan kao kod mene, felge šta da ti kažem ako ideš srcem onda 20 tu nema dileme, ako ideš glavom 19 ili 18, 17 je za njega default. šta meni ide na živ a to je mali ekran 6,5 u odnosu na 8, sa novim upgredom, taj mali monokolor sat u odnosu na color, neki bolji volan sa ili bez ancaltare, ako nemaš zrak ovjes onda možeš drndati po ovjesu sa eibachom ako mene pitaš, s optika i to je to, full led matrix je isto suma, al meni najnajfarovi koji je audi izbacio tačka.
Volan sam vec gledao ali su sve crni kod mene je siva koza ako neki izleti u mojoj farbi moj je . Felge ce najvjerovatnije 20 ke danas sam probao od kolege 19 ke nekako mi izgledaju kao 18 ke IMG_0250[1].JPG IMG_0249[1].JPG
 
Član
ma 18 ,19 pojede samo tako, znači 255/35/20 neki zajeban et oko 30,neka konkavnost na felgi, eibach pro kit i da to bude kulturni tuning ako hoćeš kulturni tuning plus plus onda je to 21 icha i da složiš zrak pa da po potrebi riktaš visinu, to je već sex, što bi rekli u troje :) vidio probao to je to nema dalje :)

Sad neznam koje si felge planirao ovdje kod nas dosta jeftino ima replika za 500e ali kad sam vidio rotorke 20 inch od auida s5 oem sa etom 26, sve ostale flege bi zakonom zabranio :) još kad vidim 17 rotorke na nekom autu instant povraćam
 
Član
U ovom slucaju bih 100% isao na neke bijesne Vossen felge... Nesto kao npr ovo:
f6f8c56fc02bc646491dd8daf91df355--jetta-car-car-rims.jpg

Da bi dobio nesto kao npr ovo :p
maxresdefault.jpg
 
Član
Vossen nemogu uzeti zato sto nemaju nikakvih papira a to znaci nemogu ih legalno voziti uAustriji. Danas sam narucio H&R oruge -35 mm Za felge se jos nisam odlucio ali do odmora krajem Jula moram nesto rijesiti. Rotorke nece sigurno ima iste komsija :)19756352_1636544379698440_601370066331305146_n.jpg
 
Član
Mali update IMG_0384[1].JPG IMG_0386[1].JPG IMG_0390[1].JPG IMG_0349[1].JPG IMG_0347[1].JPG Mali update felgice su stigle stavio sam 20 ke sa 255-35-20 Gumama. Opruge ce za koji dan sijesti tako da mislim da ce to sve decentno i dobro izgledati. Foliranje sajbi ide u augustu. Prije par dana sam lakirao zadnji i prednji branik radi nekih ogrebotina tako da je lak sad 1A
 
Član
nebi da ti kvarim hepening ali ću da iznesem moj kom, felge meni tanko :( komercijalizacija rotorki je ucinila da posto poto kupis felgu koja mozda dobija prolaznu ocjenu al nije odlikas u razredu ;) velicina, gume sve top ali fale mi trileri što bi šaban reko :)
 
Član
nebi da ti kvarim hepening ali ću da iznesem moj kom, felge meni tanko :( komercijalizacija rotorki je ucinila da posto poto kupis felgu koja mozda dobija prolaznu ocjenu al nije odlikas u razredu ;) velicina, gume sve top ali fale mi trileri što bi šaban reko :)
Na jednu stranu si u pravu ali ja mislim da trioleri ce tek da dodu sa spustanjem auta :) Rotorke nisam htjeo iz prostog razloga zatosto ih vidim svaki dan od golfa 5 do skode superb . Na audiju da i negovorim tako da su mi skroz ohladile. Vidjet cu kako ce u paketu izgledati ako triler nedode nakon spustanja oda dolaze nove felgice :-9
 
Top