Audi a6 zamjena za moj motor ?

Audi a6 zamjena za moj motor ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
sta vi mislite o tome ??? evo link od audia ... znaci odo u subotu da se nadjem da pogledam auto http://www.pik.ba/artikal/3725203/audi-a6-2003god-karavan/
I da mu ja doplatim oko 4.000 KM
 
Član
oprema je vrhunska definitivno, mnogi ce reci nemoj jer je 2.5, ali brate odvuci auto u servis i pregledaj. Posto je to V6 motor veoma je bitno odrzavanje auta, kako tog sadasnjeg vlasnika tako i buduceg, tebe ili nekoga drugog. Puno sam citao o ovim motorima, jer me zanimalo, i po stranim forumima ljudi imaju samo rijeci hvale za iste, ali samo ukoliko je odrzavanje na nivou. Plus za ovaj auto je manuelni mjenjac, da ga ja kupujem imao bi pored opreme i jos jedan plus jer je karavan, prosto obozavam ovakva auta. Opet oprezno, pregledaj sve fino i dobro se skontaj, eto to je dobronamjeran savjet;);)
 
Član
znam drugar da su ova auto stvarno masine mene to jedino i muci sto je 2.5 V6 jer one imaju problema sa bregastim... ali momak kaze da je auto odrzavano u inter autu imaju svi racuni ali o5 ja necu ko budala kupit da ne pregledam auto :))))
 
Član
odvuci ti njega u Inter auto, plati pregled i nece te bolit glava. Ujedno ce ti ljudi reci sta treba da pazis kod ovih motora i to je to, ovaj auto definitivno nije skup ako mu se gleda ovih 12 000, ne znam imas li potrebe spustati tu doplatu, ali ja licno ne bih bjezao od ovog auta.Jedino ako ga mislis brzo prodavat, onda bolje nemoj uzimat, malo se oni tesko prodaju, sto zbog naseg mentaliteta i skepticnosti oko 2.5 motora, sto zbog odrzavanja
 
Član
mjenjaj to,audi je top,rijetki su sa takvom opremom,ako je redovno odrzavan nema razloga za brigu kakve bregaste i pizde materne:cool:
 
Član
Pa tako ce i biti odvuci ga u inter auto da ljudi pregledaju i to je to.....
najvnerovatnije da cu ga ostaviti kod sebe
 

rs6

Član
nemas brige za ovaj audi, em je manuelac, em 132 kw tako da to s bregastim zaboravi sto se tice ovog modela.....
 
Pojest ce bregaste ako vec nije, na cca 200 000 km odu, oko 800E su, tesko ih je nac polovne jer se traze bas radi toga.

Ne odu od loseg odrzavanja nego su loseg materijala pa im je to "mana" ;)
 
Član
maleni0606 je napisao(la):
Pojest ce bregaste ako vec nije, na cca 200 000 km odu, oko 800E su, tesko ih je nac polovne jer se traze bas radi toga.

Ne odu od loseg odrzavanja nego su loseg materijala pa im je to "mana" ;)

Ne pričaj gluposti, ovaj sa 180hp i manualcem sam se nagledao sa preko 500tkm sa istim bregastim. Kruške i jabuke nisu isto pa tako ni starije verzije ovog motora.
 
Član
slazem se s kolegom, ovaj od 132kw je sasvim ok, uz redovno odrzavanje nema problema, sasvim sigurno
 
Član
Hvala ljudi vec mi je pao kamen sa srca mislio sam da odma moram spremati pare za bregastu...
 
Član
maleni0606 je napisao(la):
Pojest ce bregaste ako vec nije, na cca 200 000 km odu, oko 800E su, tesko ih je nac polovne jer se traze bas radi toga.

Ne odu od loseg odrzavanja nego su loseg materijala pa im je to "mana" ;)

druze pusti ljude koji znaju da kazu nesto jer covjeku treba pomoc,to sto ti pricas je nidje veze,ima nas koji imamo ta auta pa valjda znamo bolje nego ti,covjeku su potrebne informacije iz prve ruke a ne neke suplje price...
 
Član
Drugar i ja sam izjegavao ove 2.5 V6 ali mi je majstor za audie objasnio imaju od 160 i 180 PS ovi od 160 ps njima strada bregasta na 200.000 KM a ovim od 180 Ps nekad tamo na 500.000 KM
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top