Audi A6 vs Mercedes E klase vs BMW serije 5

Audi A6 vs Mercedes E klase vs BMW serije 5

Član
Prvi audi koji me je ocarao izgledom prednjeg kraja, po meni mecka naj bolja ali ja bih malo sportskog duha, bmw isto preljep, sigurno kvalitetniji ali zbog jako skupog odrzavanja i zadnje vuce ipak bi se odlucio za audija..... jeste da je mozda naj "Losiji" ali jednostavno dobra servisna mreza, prednji pogon, relativno jeftino odrzavanje i preljep vanjski izgled bi bili aduti za kupovinu audija po meni.
Prvi put da su sve tri limuzine ovako ljepe, bice guravo u buducnosti dok ne isplivaju odredjene mane ovih serija.
 
Član
djogi86 je napisao(la):
Prvi audi koji me je ocarao izgledom prednjeg kraja, po meni mecka naj bolja ali ja bih malo sportskog duha, bmw isto preljep, sigurno kvalitetniji ali zbog jako skupog odrzavanja i zadnje vuce ipak bi se odlucio za audija..... jeste da je mozda naj "Losiji" ali jednostavno dobra servisna mreza, prednji pogon, relativno jeftino odrzavanje i preljep vanjski izgled bi bili aduti za kupovinu audija po meni.
Prvi put da su sve tri limuzine ovako ljepe, bice guravo u buducnosti dok ne isplivaju odredjene mane ovih serija.

:lol::lol::lol::lol: Kakvo crno jeftino održavanje, raspitaj se malo...
 
Član
nikola je napisao(la):
ovo je slabija verzija motorta 3.0 u Audiju u ponudi je i jači sa cca 240 KS, ovaj motor je zapravo nešto kao prije onaj 2.7 tdi (mislim na hijerarhiju)
I ja gledam test i nije mi jasno otkud 204 ks iz 3.0 motora... :p
 

MTR

Član
Mecka je Mecka , siroka ponuda motora , mnogostruke kombinacije opreme i paketa
BMW ostaje BMW , jaka startna ponuda motora , gradjen ko tvrdjava , interijer ko u dvorcu , motori .....ahhh 6-tak iz djeneta :D
Audi uvijek - WANABEE MANGUP - al nemere :D
 
Član
MTR je napisao(la):
Mecka je Mecka , siroka ponuda motora , mnogostruke kombinacije opreme i paketa
BMW ostaje BMW , jaka startna ponuda motora , gradjen ko tvrdjava , interijer ko u dvorcu , motori .....ahhh 6-tak iz djeneta :D
Audi uvijek - WANABEE MANGUP - al nemere :D

potpis rođo:icon_smile:
 
Član
Audi sminka, dzaba mu sve, ostaje klasa ispod BMW-a i Mercedesa. Zna se ko je najveci proizvodjac luksuznih automobila na svijetu, nista bez Bavarca :cool:
 
Top