AUDI A6 V6 TDI

AUDI A6 V6 TDI

Član
Pozdrav Raja . Opet ja... sa novim Autom o_O Passat prodat dosao A6 2014 god 3,0 TDI sa 204 konja. Presao samo 50.000 km i u odlicnom stanju. Momentano su 18 ke zimske Felge i gume montirane. Dobio sam zu Auto 19 ke ali mozda ljeti predjem na 20 Zolla . Malo nekih sitnica planiram do proljeca uraditi. Evo za pocetak par slicica :)IMG_2271.JPG IMG_2278.JPG IMG_2282.JPG IMG_2190.JPG
 
Član
Od tebe sam vec navikao da kupujes standardno dobre masine, svaka cast.. Nek' je sa srecom i da se aBd opet promijeni na nesto bolje :D
 
Član
Dobar auto, al delim romanovo misljenje

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Član
Hvala momci. To sa Automatik donekle ste i u pravu ali sam trazio ili quattro sa Automatik ili prednja vuca sa saltasem. Multitronic nebih uzimao imaju puno kvarova. A ovaj mi ispao hajmo reci povoljno tako da nisam puno razmisljao. Auto je hajmo reci kao novo lak koza sve to kodaje izaslo tej juce iz fabrike. 4-5 komada sam gledao ali nijedan nije bio priblizno ocuvan kao ovaj.
 
Član
Auto je ko bombona. Kada se očisti definitivno bi bio ko' iz fabrike, odlično je očuvan. Što se tiče mjenjača ja sam kontra romana i mikule, meni je manuelni mjenjač veći ćejf(merak). Automatik je po meni pod moranje za jača auta sa 300 i više konja poput Golfa R, Audia S i RS s ciljem što boljeg ubrzanja, a za dizelaše mi je manuelni draži.
 
Član
pozdrav raja. Malo se danas radilo. Zamijenio sam prednju Masku tj Grill. Sad je crni komlet . Uzeo sam Original Audi nisam htjeo one RS6 kopije neznam kakvog su materijala i da li uopste pasu kako treba.IMG_2453.JPG IMG_2457.JPG IMG_2458.JPG
 
Član
Pozdrav raja. ovih dana sam ugradio H&R opruge sa 35 mm . Juce montirao ljetne gume. Jos moram sajbe zatamnit i to je to zasad. Ako nalete neke 20 ke mozda promijenim inace ostaje vako.

66145661456614666147
 
Član
Pozdrav raja . Evo reko da se malo pohvalim sa malim Update na mpm Audiju. 19 ke su prodate uzeo sam sad 20 Zoll Felge sa 9J sirinom i 255 gumama. I novi Sline volan sam ugradio umjesto onog sa 4 kraka.
Ja mislim da bi zo bili to za ovu sezonu jedino ako mi nesti opet ne padne na pamet o_O6624066241662426624366244
 
Top