Audi A6 V6 2.5 TDI 110kw otezano prvo paljenje

Audi A6 V6 2.5 TDI 110kw otezano prvo paljenje

Član
Audiu A6 problem paljenje
Ovako imam problem sa prvim paljenjem to jest jutarnjim na Audiu A6 V6 2.5 TDI 110kw ujutro duze vergla nekada moram i dva puta duze,duzee zaverglati da bi upalio poslije tog prvog teskog paljenja pali jako dobro bez grijaca samo malo zavergla i pali i par puta mi se vec desilo da nece preko 3000-3500 obrtaja (rpm) da li mi neko moze pomoci u cemu bi bio problem hvalla svima i pozdrav
 
Član
Da li se moze postaviti bosch pumpa sa drugog motora ili novije verzije 114 kw ili 132 kw i da li broj pumpe mora biti isti pozz hvalla na savjetu
 
Član
Negdje sam na nekom forumu pročitao da možda pomogne povećanje količine ubrizgavanja pri prvom paljenju sa VAG COM
Motor je isto 2.5 tdi..doduše ne piše koliko kw
 
Član
Negdje sam na nekom forumu pročitao da možda pomogne povećanje količine ubrizgavanja pri prvom paljenju sa VAG COM
Motor je isto 2.5 tdi..doduše ne piše koliko kw
Pokusavao sam to uraditi u pojacali ubrizgavanje na prvom paljenju,ali na prvom paljenju ista stvar opet dugo vergla ili nekad cak i dva puta dok upali,zatim pali jako dobro i kada odstoji mozda 5-6 sati onda opet ista stvar verga,vergla i upali i par puta vec mi se desava da nece preko 3000-3500 obrata vuce dosta dobro ali do tih obrtaja kada dodje kao da izgubi snagu nece preko pozz
 
Top