Audi A6 c5 kolekcija slika

Audi A6 c5 kolekcija slika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
edoze je napisao(la):
a6 2,5 TDI/TDI avant quattro...moj neprozivljeni san....meni najljepsi audiji ikad napravljeni;)
sina,nosi tu kantu:lol:;)

Kantu da mi ne diras....:cool:

Gdje ces pored limuzine uzeti karavan.. Ima moj drug 2.5tdi quattro, 180ks, super ide....
 
Član
Sina je napisao(la):
edoze je napisao(la):
a6 2,5 TDI/TDI avant quattro...moj neprozivljeni san....meni najljepsi audiji ikad napravljeni;)
sina,nosi tu kantu:lol:;)

Kantu da mi ne diras....:cool:

Gdje ces pored limuzine uzeti karavan.. Ima moj drug 2.5tdi quattro, 180ks, super ide....

privatne obaveze i poslovi zahtijevaju auto s velikim gepekom,osudjen sam na karavane:lol:
a i ne isao,180 lipicanera rezi pod haubom;)
 
Član
joj sina kako bi tebi brate sjele ove stopke s led diodama to je cudo bozije :) znaci crvene ko original samo led diode pfff ko kec na desetku...
 
Član
Pike_gti je napisao(la):
joj sina kako bi tebi brate sjele ove stopke s led diodama to je cudo bozije :) znaci crvene ko original samo led diode pfff ko kec na desetku...

Psssss... Sprema se sprema, bice nesto, ali prvo da mu oci namjestim, pa onda idu stopke... Dok vidim sta ce mi Radmila skuvati u svome tuning loncu...:cool:
 
Član
joj kako je ovaj crveni dobar,definitivno jedna od najboljih pozadina sto sam ikad vidio !!! Samo gdje ce staviti tablicu,ali je prejeben!! Stopke su fenomenalne,ko i sve led
 
Super Moderator
evo i allroad je nekad imao A6-icu :lol:
samo brzo je i ona otisla a mogu rec da je dobro isla... 2.5 TDI al 150 KS... 2000 godina ocuvana bila ko nova :D
ovaj A6 jedan od mojih najdrazih auta i zauvijek ce i ostat (allroad da ne govorim) a najvise zbog motora 2.7T ;)






evo i ovo se ubraja pod C5 tako da cu stavit koju slikicu :D..... allroad... najljepsi i najbolji audi ikad :D







 
Član
Crveni je po meni previse zatvoren,monoton..
Sina,tvoj je jedan od boljih ovdje,samo da su jos profi slike gdje bi ti bio kraj ;)
 
Super Moderator
tibor987 je napisao(la):
arminnn je napisao(la):

ovo je stroj:cool:

treba ga gewindat u pod :lol::lol::lol:
[/quote]

nije problem sve se moze uradit jednostavno pritiskom na dugme :D






stavit cu jednom prilikom razliku izmedju 1. i 4. nivoa visine... meni je najljepsi na 4. tj. 211 mm (X5 je 185 mm) :D



EDIT:

vidi što je dobar kad skroz ispuše :D

 
Član
Schumi je napisao(la):
Crveni je po meni previse zatvoren,monoton..
Sina,tvoj je jedan od boljih ovdje,samo da su jos profi slike gdje bi ti bio kraj ;)
Moracu napraviti i neku profi slicicu na proljece, dok se jos stogod uradi na njemu.....;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top