Audi a6 4f S-line

Audi a6 4f S-line

Član
Pozdrav drustvo
Da predstavim i ja konacno moju masinu :D
Kupljen u decembru prosle godnine
Evo par slicica kakav je kupljen
Znaci s line oprema
Bi xenon sa farovima od facelift modela
Alcantara
Siber
Retrovizori od S6
Navigacija
Bose ozvucenje
Webasto grijanje i hladjenje
I jos svasta nesto
2.7 v6 tdi manuel
Ima nekih novih sitnica na autu,a ima i nekih novih planova,bice slika posle
image.jpeg image.jpeg image.jpeg
 
Poslednja izmena:
Član
Nakon par dana sam skinuo zadnji znak,i s6(vlasnik prije mene zalijepio)
I zalijepio tablicuimage.jpeg
Pa su na red onda dosle ljetne gume i felge,odlucio sam se za dezent felge i veredestein gume(zbog sare)
245-40-18
image.jpeg
stavio sam i distencere od 16mm na sve tockove
image.jpeg

image.jpeg
Prva slika bez dist druga sa
 
Član
Lijep auto daj koju fotografiju unutra po danu...
Mada je lose konemtarisati posle gotovog posla ali tom autu treba veca felna 19+ na njega pogotovo jer nije slabasan motor....
 
Član
Lijep auto daj koju fotografiju unutra po danu...
Mada je lose konemtarisati posle gotovog posla ali tom autu treba veca felna 19+ na njega pogotovo jer nije slabasan motor....
Hvala kolega
Pa jeste i ja sam auto uzeo gotovo da nemam sta vise stavljat na njega,a da ne bude ciganluk
Imam sada u planu kada odem na odmor uradit neke sitnice ali otom potom.
A sto se felgi tice on je kod proslog vlasnika bio sa 19" i nismo se mogli dogovorit u vezi cijene.
Kazem mu da ih ne prodaje do proljeca uzet cu ih ja ali et frajer prodo i to za 500e :banghead::banghead::banghead:.
kada sam kupovao felge ove nije bilo na stanju 19" ni felgi ni guma,morao sam ih cekat 7-10 dana,a nisam mogao
A 18" bile odma tako da sam i uzeo 18

image.jpeg
Ove su bile na njemu prije :D
A unutrasnjosti po danu ce biti sutra :):D
 
Član
Evo kao sto sam i obeco slike po danu

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg
Patosnice nemoj da gledate:p
U planu unutra imam da radim crni krov kao u s line plus.
I centralnu konzolu i plastiku oko sata i navigacije da lijepim foliju u boji instrument table
Ovako nesto
image.jpeg
 
Član
Opasno mi se svidja nek je sa srecom. Reci mi kako ide ovaj 2.7 tdi sa ovom masom. Vozio sam 3.0 to bas ide dobro. Meni se vise svidja ovaj posto je manuelac i nije kvatro
 
Član
Opasno mi se svidja nek je sa srecom. Reci mi kako ide ovaj 2.7 tdi sa ovom masom. Vozio sam 3.0 to bas ide dobro. Meni se vise svidja ovaj posto je manuelac i nije kvatro
Hvala
Ide sasvim solidno,nisam se nikad vozio u 3.0 tako da ne znam.
Ali mislim sa ne ide puno bolje 3.0 samo ima daleko bolji start i dosta vise trosi
 
Član
Koliko je njemu potrošnja otvorena i grad onako normalno ne penzionerski


Znas kako,sve zavisi od nacina voznje.
Moja voznja i bas bas kombinovana od kad sam ga kupio je otprilike 8 litara (pun-rezerva nekih 850-900km)
Znaci normalna voznja ne divljacka ali malo ostrija.
Zimus kad sam isao kuci nas 5 u autu pun gepek ko sibica
Relacija Salzburg-Bec-Brcko otprilike nekih 850km (~650autoput ostalih 200 magistrala i grad) bas lagane voznje 130-140-150 potrosnja mi je bila 6.5 litara
Znaci dosao kuci i jos se vozao tek na 1018km mi se rezerva upalila( i to u ostroj krivini,da je bio pravac bilo bi i 1020 :p)
 
Član
Lijep primjerak nema sta, a to za foliju samo ako ces raditi sa kvalitetnom folijom koja ima teksturu jer ce u proticnom izlgedati jeftino.
 
Član
Piano i te reflektivne (gloss) folije NIKAKO u auto em ti zaslijepi oci od odsjaja sunca em sto sve pokazuju (otiske, ogrebotine i slicno).

Kod mene je ta plastika crna tamna a mali dio gloss i mrzim kada se potrefi ugao da mi direkt u oci ide!! Samo debela folija sa teksturom i miran.
 
Član
Piano i te reflektivne (gloss) folije NIKAKO u auto em ti zaslijepi oci od odsjaja sunca em sto sve pokazuju (otiske, ogrebotine i slicno).

Kod mene je ta plastika crna tamna a mali dio gloss i mrzim kada se potrefi ugao da mi direkt u oci ide!! Samo debela folija sa teksturom i miran.

Mislio sam piano da idem kao RS6 fazon
Oko sata i navigacije piano a oko mjenjaca karbon,ali mi karbon nekako nije zanimljiv.
Pa sam se odlucio za ono sa slike
 
Top