Audi a6 4f 3.0tdi

Audi a6 4f 3.0tdi

Pozz imam audi a6 2005 god. 3.0tdi+ cip pa me zanima zna li iko da li bi puno cadio kad bi mu skinuo zadnje lonce? :D
Ili ako neko ima ovdje da radi neke sportske izduve po nekim povoljnim cjenama... hvala
 
Član
Dizel limuzina pa jos sportski auspuh, jesi siguran da ce se to cuti kao sto si zamislio? Lep nastavak nazad na izduv i uzivaj, samo kazem da ne bacis pare bezveze

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Član
Probaj na olx.ba naći Zenevar profil, rade sportske izduve. Naprave ti po mjeri i eto, sportski lonac za bolji zvuk
 
Super Moderator
Nemaju zadnji lonci puno veze sa dimom, to zavisi od stanja motora, kakva je mapa itd. Ti v6 motori imaju odlican zvuk sa straight pipe, isto ko benzinac radi
 
Član
Nece nikad da se cuje ko benzinac, a ko je probao to vec zna. A ne bi dzabe stavljali ljudi aktivni zadnji lonac na te jake dizele zbog zvuka i bacali pare kad bi se i ovako kao sto vi mislite culo kao benzinjara. Al ajd nek covek radi kako misli da mu je najbolje

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Super Moderator
Nece nikad da se cuje ko benzinac, a ko je probao to vec zna. A ne bi dzabe stavljali ljudi aktivni zadnji lonac na te jake dizele zbog zvuka i bacali pare kad bi se i ovako kao sto vi mislite culo kao benzinjara. Al ajd nek covek radi kako misli da mu je najbolje

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

Jesi bukvalac. A ti aktivni zadnji lonci su tolika glupost malo je rec


Evo kako se ovo cuje? Bolje nego moderni benzin turbaci male kubikaze sto prde na saltanju
 
Član
Jesi bukvalac. A ti aktivni zadnji lonci su tolika glupost malo je rec


Evo kako se ovo cuje? Bolje nego moderni benzin turbaci male kubikaze sto prde na saltanju
A po cemu sam ja "bukvalac", mozda mislis bukvalista? Imati drugacije misljenje je zabranjeno? Poredis male prdavce kako ih zoves sa 3.0, dobro nisi nekog punta sa 1.1 motorom poredio sa ovim.
Ako vec poredis poredi nesto u istom rangu, uostalom covek ce odluciti sta ce i kako ce

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Hvala svima kako god mada vise se slazem sa "allroad" posto sam vidio dosta po yt da skidaju lonce i da se cuje bas fino probat cemo pa cemo vidjeti na sta ce to da lici... :D


PS. imam vec nastavke neke malo se promjenio zvuk mislim da je skidanje lonaca skroz potrebno :D
 
Poslednja izmena:
Danas otisao da to poskidam kad ovaj majstor govori da je neko skinuo srednji lonac jos ako ja poskidam i ove zadnje onda je to problem za turbinu nema potiska moze crknut brzo ovako onako..... Jel lupa gluposti ili je upravu :D
 
Top