Audi A6 4B, 1.8T

Audi A6 4B, 1.8T

Član
odlican audi, motor jos bolji, ako odlucis da spustis auto javi se, imaju opruge na autu koje smo drug i ja razbili, isti motor, limuzina. Neki dan sam vidio da su opruge jos tu. Sto se tice felgi imas kod ljuboja felge, vise nego povoljno https://www.facebook.com/photo.php?...1579037129125.77618.1631572216&type=1&theater


Hvala..:)

Za felge sam vec u pregovorima sa jednim nasim forumasem,a sto se tice opruga nisam razmisljao ali moglo bi doci u obzir. Koja je cijena ako se moze znati? :)
 
Član
Mi smo auto dali na otpad jer smo ga momacki razbili, ali sam vidio da su opruge i dalje tu, trebalo bi pitat na otpadu za koliko ce ti ih dat
 
Član
Evo da malo osvježim stranicu...
Pokusao sam malo snimiti "ubrzanje" ovog turbaka jer sigurno mnoge zanima kako se ponasa ovaj motor u jednom Audiu A6 :) pa evo, da vidite...
Nije neka slika, i nisam uspio bas nesto napraviti jer je kisa strasna, ESP ukljucen, gume zimske 15-ske , saltanje na 4000 i 5000...:D





 
Član
Bzvz po kiši i pokušavati snimiti ubrzanje, prve, druge, pa skoro i treće brzine uopšte i nemaš ako voziš iole jači auto, čak i slabiji od 100kW znaju klizati prve 3 brzine.
Čim dođeš na nekih 4k rpm, gdje je i moment na max., ode on u blokadu i to je to, jbg.
Po ovim snimcima čak ide bolje nego što sam mislio za tako velik auto i slabašan motor.
 
Član
Bzvz po kiši i pokušavati snimiti ubrzanje, prve, druge, pa skoro i treće brzine uopšte i nemaš ako voziš iole jači auto, čak i slabiji od 100kW znaju klizati prve 3 brzine.
Čim dođeš na nekih 4k rpm, gdje je i moment na max., ode on u blokadu i to je to, jbg.
Po ovim snimcima čak ide bolje nego što sam mislio za tako velik auto i slabašan motor.


Ma jeste apsurd po klizavom pokusavati, ali eto rekoh da malo osvjezim:)
Ja sam se isto iznenadio kada sam ga uzeo, odusevio me je motor, ubrzanja i ostao...zadovoljavajuce je stvarno. Napominjem: prije njega sam vozio Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 Magnum, sa strahovitim ubrzanjem..:)
 
Top