Audi A6 4B, 1.8T

Audi A6 4B, 1.8T

Član
Evo da predstavim i ja svoju vozilicu:
U pitanju je Audi A6 iz 2003 godine, motor 1.8T, snage 110kw/150 KS. Mjenjač manuelni, uvezen iz Švedske. Audi je veoma dobro ocuvan, motor odličan, prešao 207.000KM sa kompletnom historijom servisa (to podrazumijeva sve racune o urađenim servisima). Od opreme posjeduje original154485_775188095829051_465394774_n.jpg 546890_775188159162378_285904017_n.jpg 1012676_775188112495716_1082775879_n.jpg 1551607_775188179162376_94744901_n.jpg 1601496_775188209162373_931343513_n.jpg Xenon, dvoozonsku klimu, daljinsko sa alarmom, Ergonomic sjedista, prskalice za farove, grijanje sjedišta, i dr. Trenutno na slikama je u zimskom izdanju tj. sa vredestain snowtrack gumama dimenzija 195/65-15. Došao na 18-Chrom (ako se moze tako nazvati) felgama koje su bile krive i ostecene i teške uzasno, te zamijenjene sa original Audi 16-kama koje ce ici na ljeto :) Boja miš siva

P.S.

Uskoro jos slika
 
Član
Ima planova nekih...namjeravam nabaviti jos 18 alu felge sa Audia S8 te zatamniti stakla....to planiram u skorije vrijeme...a dalje cemo vidjeti ;)
 
jbg na 18kama ce se vuc ko prebijena kuja. 1.8t je poslab za ovu sasiju dok cetvorka iz 98 sa tim motorm leti jer je laksa. ako imalo zelis da imas regularnu potrosnju i auto koje je spremno da se odazove na papucicu gasa 16ke su maximum za njega. mada opet svako ima svoje. najbolje ti je od nekog frenda nadji 18ke provozaj da vidis razlike pa sam ocijeni da li je to po tebi ok ili ne. inace fin autic posjedovo je moj otac takav samo sto je bio 2.4 V motorina. u 3 godine nikakvih problema. sretno i mnogo predjenih kilometara.
 
Član
jbg na 18kama ce se vuc ko prebijena kuja. 1.8t je poslab za ovu sasiju dok cetvorka iz 98 sa tim motorm leti jer je laksa. ako imalo zelis da imas regularnu potrosnju i auto koje je spremno da se odazove na papucicu gasa 16ke su maximum za njega. mada opet svako ima svoje. najbolje ti je od nekog frenda nadji 18ke provozaj da vidis razlike pa sam ocijeni da li je to po tebi ok ili ne. inace fin autic posjedovo je moj otac takav samo sto je bio 2.4 V motorina. u 3 godine nikakvih problema. sretno i mnogo predjenih kilometara.


Hvala puno. Vozio sam ga na tim 18-kama (chrom) i ide sasvim dobro, mada sto kazes 16-ske su mjera za njega. I ja sam se bojao da ce to biti malo slab motor za njega, medjutim iznenadio sam se kako ga taj motor vuce fino :)
Moj otac takodjer ima 2.4 Audia vec osam godina i prezadovoljan je.
 
ja sam ovo auto gledao prije vise od pola godine da kupim...medjutim nije mi nesto legao onaj vlasnik nikako...i prednj blatobrani su mi bili zahrdjali vjerovatno ga je neko lose lakirao, vidim da su sada prelakirani...sve u svemu auto je odlican koliko sam ja vidio...nek je sa srecom
 
Član
ja sam ovo auto gledao prije vise od pola godine da kupim...medjutim nije mi nesto legao onaj vlasnik nikako...i prednj blatobrani su mi bili zahrdjali vjerovatno ga je neko lose lakirao, vidim da su sada prelakirani...sve u svemu auto je odlican koliko sam ja vidio...nek je sa srecom


Hvala..:) ja sam ga vodio na pregled u AC quattro, i nije stvarno bilo nikakih gresaka, osim malo zaprljane lambda sonde. Bar za sada se pokazao kao dobar, pa vidjet cemo poslije..:)
 
Pa dobro sad kao i svi ostali on da je htio da gleda na.potrosnju ubrzanje ovo ono nebi stavljao 18ke felge... po mom licnom ukusu ne lezebu ove nikako kao sto ti rece felge od s8 bi mu pravo dobre legle. Inace mnogo dobro izgleda....neka te posluzi sto duze....
 
Član
Pa dobro sad kao i svi ostali on da je htio da gleda na.potrosnju ubrzanje ovo ono nebi stavljao 18ke felge... po mom licnom ukusu ne lezebu ove nikako kao sto ti rece felge od s8 bi mu pravo dobre legle. Inace mnogo dobro izgleda....neka te posluzi sto duze....


Ja sam odmah skinuo ove chrom jer su katastrofa. O težini da ne pricam. Odavno nisam vidio nesto teže. Za podvozje katastrofa. E uzeo sam ove 16-ske

alu16moje.jpg
 
Top