Audi A6 3.2 fsi quattro

Audi A6 3.2 fsi quattro

Član
Auto odlican, motor mi se najvise sviđa, jedino sto mi uz takav auto ne idu te gume nikako, ja osobno bih uzeo kvalitetniju premium gumu najvise zbog snage motora i pogona, inace sve super
 
Član
Mislim da sam te upratio sinoc u ulici tamo od kafica New York, pa do MUP-a.. (Vi iz TZ cete bolje znati te ulice :D) Ugl jedno od perverznijih auta u Tuzli, definitivno. Moram te uhvatiti kad ne budes sa zenom, pa da vidimo moze li meda taj Audi :p
 
Član
Mislim da sam te upratio sinoc u ulici tamo od kafica New York, pa do MUP-a.. (Vi iz TZ cete bolje znati te ulice :D) Ugl jedno od perverznijih auta u Tuzli, definitivno. Moram te uhvatiti kad ne budes sa zenom, pa da vidimo moze li meda taj Audi :p

Hehe upravu si,to je ta ulicaa,hvala ti puno buraz :) aaa zena vecinu vremena tu haha
 
Član
Stvarno ne znam sta je ovde lijepo osim motora (iskreno).
Ta maska bi bila dosta ljepsa da nema na njoj rs6 i da se taj chrom ofarba u crno
Na gepeku katastofalan znak rs6
Rep necu komentarisat meni se licno ne svidja ali mnogima je dobar.
Moj prijedlog
Bacanje u smece tih rs6 oznaka
Gewinde ili opruge 40mm
Farbanje svih chrom detalja u crnu
Prednji s line branik
I skidanje zadnje repine
Retrovizore u aluminium sivu
Tad bi auto bilo kulturna babaroga
;);)
 
Poslednja izmena:
Član
Stvarno ne znam sta je ovde lijepo osim motora (iskreno).
Ta maska bi bila dosta ljepsa da nema na njoj rs6 i da se taj chrom ofarba u crno
Na gepeku katastofalan znak rs6
Rep necu komentarisat meni se licno ne svidja ali mnogima je dobar.
Moj prijedlog
Bacanje u smece tih rs6 oznaka
Gewinde ili opruge 40mm
Farbanje svih chrom detalja u crnu
Prednji s line branik
I skidanje zadnje repine
Retrovizore u aluminium sivu
Tad bi auto bilo kulturna babaroga
;);)
Svako radi po svom cejfu,meni je ovako top :)

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
 
Član
Stvarno ne znam sta je ovde lijepo osim motora (iskreno).
Ta maska bi bila dosta ljepsa da nema na njoj rs6 i da se taj chrom ofarba u crno
Na gepeku katastofalan znak rs6
Rep necu komentarisat meni se licno ne svidja ali mnogima je dobar.
Moj prijedlog
Bacanje u smece tih rs6 oznaka
Gewinde ili opruge 40mm
Farbanje svih chrom detalja u crnu
Prednji s line branik
I skidanje zadnje repine
Retrovizore u aluminium sivu
Tad bi auto bilo kulturna babaroga
;);)

Joj ove dijaspore.. :D
Malo si pretjerao jbg, zadnji rs6 znak jeste bespotreban, ali to je sitnica, skine se za 5 minuta. Prednji rs6 znak malo podici i povuci prema unutra, da bude centriran izmedju znaka i ivice maske.
Gewinde je rekao da ce stavljati.
Chrome ukrasi se fino uklapaju oko citavog auta, razbija monotoniju, a i ne mora svaki Audi biti all black fazon.

Kako god, ne mozes reci da zbog 2 znaka i chrome detalja jedino motor valja na autu.. :facepalm::banghead:
 
Član
Joj ove dijaspore.. :D
Malo si pretjerao jbg, zadnji rs6 znak jeste bespotreban, ali to je sitnica, skine se za 5 minuta. Prednji rs6 znak malo podici i povuci prema unutra, da bude centriran izmedju znaka i ivice maske.
Gewinde je rekao da ce stavljati.
Chrome ukrasi se fino uklapaju oko citavog auta, razbija monotoniju, a i ne mora svaki Audi biti all black fazon.

Kako god, ne mozes reci da zbog 2 znaka i chrome detalja jedino motor valja na autu.. :facepalm::banghead:
Hehe tesko je svakom ugodit,a opet svi imamo svoj ukus,i ja sam svakako mislio skinut taj nazad znak,to cu ovih dana odradit,a abd gewinde cim se zavrsi prilaz u garazu jer je visok ulaz,ovako zapinjem,kamoli tad,pa abd za koji mjesec ce sve bit na svom mjestu :)

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
 
Top