Audi A6 3.0 TDI

Audi A6 3.0 TDI

Član
Evo da i ja predstavim novo vozilo....

Vec ima 3-4 mjeseca ,kako sam ga uzeo ,a nikako da stignem da ga predstavim...

Audi A6 3.0 TDI Quattro... - 165 kw
2005 Godina ,presao 113 hiljada..(Orginalnih)
Stanje - Auto je nevjerovatno ocuvano ,BMW koji je noviji 2 godine je imao poprilicno parnica na branicima ,kod blatobrana i tako to...Ovaj Audi nema nigdje nista ,ni jedne jedine "packe" :) ...

Oprema - Malo jace od prosijeka...(znaci nije Full fullova - Ko sto se kod nas kaze za svako auto... :) - Fali - koza ,elektricno pomijeranje sjedista,park senzori....

Planovi - nista planirano - sto ne znaci da se nece nista radit...nikad se ne zna :) ...

Vec uradjeno - Remap by SM -(naravno - vec drugi) odprilike - 270 ks ..manje vise..
Ljetne MSW by OZ 19" ske ...(Trazim orginalne Audijeve 16" ili 17" s-line..za zimskih guma- pa ako ko ima nek se javi...

Moji utisci...Vrlo udobno auto...za laganu voznju na dalje staze....
A nije los ni za potegnut :) ..kad naleti kakav pacijent...

VS BMW E90 - tesko je poredit ,dvije razlicite klase auta ,ali redni sestak u BMW-u
cini cuda...u startu pogotovo ,kasnije ga Audi sustize-al sporo.....ali ne treba zaboraviti ni razliku u kilazi...testirali ih ja i kum 2 dana.....Sto znaci ,sa Audijem se moze potezat ,al kad naleti neka ozbiljnija masina ,skloni se u strani u pusti da prodje :) ...Da ja ne bi puno pricao ,slijede slike :) ..


[attachment=37095]
[attachment=37094]
[attachment=37093]
[attachment=37092]
[attachment=37091]
 

Prilozi

  • DSC00058.JPG
    DSC00058.JPG
    140,5 KB · Pregleda: 87
  • DSC00059.JPG
    DSC00059.JPG
    162,1 KB · Pregleda: 93
  • DSC00050.JPG
    DSC00050.JPG
    140,8 KB · Pregleda: 129
  • DSC00048.JPG
    DSC00048.JPG
    124 KB · Pregleda: 113
  • DSC00052.JPG
    DSC00052.JPG
    154,4 KB · Pregleda: 118
  • DSC00047.JPG
    DSC00047.JPG
    122,7 KB · Pregleda: 53
Paklena gotivna masina :cool: Odlican je :cool:

detalj koji mu dobro stoji su po dvije kromirane lajsne ispod onih tvornickih kod maglenki jesil to ti radio ili ?

Sretno i da te dobro sluzi i da se navozas :icon_biggrin:
 
Član
strasan auto, jos cip na 270 konjica uh uh :D kako god, za klasu je veci, a po meni i ljepsi i bolji i luksuzniji od bmw-a, nek bude sretan, da se navozas... a mislim da ti je dosao ovako s ovim lajsnama? jednog sam identicnog gledao, i bas sam ga upamtio po lajsnama i po maloj kilometrazi, samo je imao neke manje felge petokrake ako se ne varam? jos jednom, svaka cast, extra ladja
 
Član
Extra masina, daleko bolji od bmw-a;) Dobar izbor, ovi motori su fenomenalni, stvarno deluje neverovatno ocuvano, nek je sa srecom:cool:
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
Paklena gotivna masina :cool: Odlican je :cool:

detalj koji mu dobro stoji su po dvije kromirane lajsne ispod onih tvornickih kod maglenki jesil to ti radio ili ?

Sretno i da te dobro sluzi i da se navozas :icon_biggrin:

Hvala svima..


- I meni se svidja kako je uradjeno ,bez greske...Posto sam ja drugi vlasnik,
predpostavljam da je ovaj prvi ugradio lajsne,jer je doslo ovako...

dado307 -

Mozda pricamo o istom ,kad sam ga uzeo imao je 109.000 km..a ne mogu se sjetiti
jesu li bile petokrake ,bile su manje cini mi se 17 ske - prvi dan kad sam ga uzeo odma sam ih skinuo i uzeo nove tako da se i ne sjecam...
 
Član
Ouuuuuuuu , strasna masina. Prije 2 mjeseca sam se vozio u ovakvom audiu , isto 3.0TDI cipovan na 270 (odprilike) , auto leeeeti ja nisam mogao vjerovat kako dobro ide s obzirom na kilazu. Ovaj je bio s-line isto na 19kama.

Nek je sa srecom
 
Član
Kemo ja sam jos uvijek zainteresovan tako da znas, Audi je strahota, uzivo je jos mocniji!
 
Top