Audi A6 2.7

Audi A6 2.7

Evo da ponovo prestavim novo auto:D
Nisam imao dosad prilike uzeo sam ga prije 2 mjeseca negdje, naletio mi po dobroj cijeni u Munchenu...
Znaci u pitanju je audi a6 2.7 iz 2006 , od opreme ima dosta toga da ne nabrajam sad tu puno.
Nakon par auta sto sam imao, audi TT, bmw 530D, passat cc al ovaj je nekako bolji za mene, sva ta auta imaju nesto posebno, al ovaj nekako je najbolji dosad za mene, zbog djeteta,porodice..
Mada da kazem, nijedan se nemoze porediti sa bmw motorom(brzina,potrosnja) :)
Ovog sam poceo postepeno da dotjerivam po svom ukusu..
Evo par slika:

Kad sam ga samo dotjerao
d86h.jpg

52io.jpg

Onda sam odmah obavio pregled auta na servisu, i osvjezio ga malo

pk26.jpg


Pa sam odmah krenuo u akciju, u Bec sam isao po ove felgice, u pitanju su Eta Beta tettsut ceramic, 19"
6pe.jpg


Zatim su mi gume stigle, 245/35 19"
ufh8.jpg


Onda dolazi na red montiranje felgi i poliranje audia, da bi ispalo ovako

48552540408282304001217.jpg

39152940507384960757621.jpg


Onda smo trebali krenuti malo na odmor, pa je moj frajer dobio poklon
53412138209104190585710.jpg

48463340191494992346621.jpg


U Bosni pri dolasku, Marin iz Kostajnice odmah pocinje svoj dio posla koji najbolje zna FOLIJE
56j5.jpg

tgd5.jpg

Lijepo je ispalo, momak radi extra znaci ;)

Onda smo morali sarafati malo, otpustala mi pumpa, popucali sarafi koji je drze, nemam ti ja pojma kako, al se samo to meni moze desiti :D
Al i to je uspijesno rjeseno, tako da sam onda i sva crijeva vadio, cistio, granu takodjer, osvjezio i oprao motor :)
ye73.jpg

sttl.jpg

eghy.jpg


I to je to evo jedna iz moje maahale
q5r9.jpg



Sljedece ide spustanje, gril, lip naprijed, branik pozadi itd...Sve cu napisati lijepo u nastavku;)
 
Član
odlican auto, najvise mi se dopada sto je karavan, ja prosto ludim za takvim karavanom, vozam limuzinu iste serije ali karavan je karavan. Mislim da si se sad namirio na auto

vidjet ces kakvu ce ti potrosnju pokazivati bord, ako budes imao priliku uslikaj, pa cu ti ja uslikati kod mene, nakon sto sam izvadio dpf filter:icon_biggrin:
 
ako Bog da bice bolji, hvala na lijepim komentarima ;)

ArminM je napisao(la):
odlican auto, najvise mi se dopada sto je karavan, ja prosto ludim za takvim karavanom, vozam limuzinu iste serije ali karavan je karavan. Mislim da si se sad namirio na auto

vidjet ces kakvu ce ti potrosnju pokazivati bord, ako budes imao priliku uslikaj, pa cu ti ja uslikati kod mene, nakon sto sam izvadio dpf filter:icon_biggrin:

Pozdrav drug, a kakvu ce prikazati? Evo kod mene se uvjek vrti od 7.3 do 8.5 zavisi od voznje, nekad jedino na 7l ode...Sto bas i nisam puno zadovoljan, al hajde karavan je pa..Meni je Bmw bio jaci, i dosta manje trosio i isao bolje :icon_smile:
 
Legend
auto je stvarno prelijep,po 100-ti put neka bude sa srecom
u tebe ce morati biti kako treba i po planovima tu nema dvojbe , samo polako druze moj
 
Evo da se malo i ja javim, auto je spustano, malo uradjeni nastavci za auspuh, i jos neke sitnice...
Evo slika sa godisnjeg malo :)

ajmi.jpg

4qtn.jpg

fawg.jpg
 
Top