audi a6 2.5 TDI quattro

audi a6 2.5 TDI quattro

rs6

Član
GreenDevil je napisao(la):
trebo bi i ti svog cipovat, ne mozes Golfu 2 pobjec :lol::lol::lol::lol::lol:
salim se, extra je Audi ;);)

ehehehe mislis ? :D ide golf, al se jos uvijek moze pobjec :D btw u skorijem vremenu ce bit allroad 180 hp :D

raymo je napisao(la):
rs6 je napisao(la):
raymo je napisao(la):
Imo mi je susjed ovakovog samo ja mislim sa 170ks 2.5 ali nije quattro 260 iso sa njime;)

da to nije novija verzija A6 ? posto ovaj je pravljen sa 85 kw - 115 ks i ovaj kao najjaci model TDI-a 103kw - 140 ks
doduse obicni je brzi dosta, doduse i ja sam ovog vozio 2 glave po obicnoj magistrali tuzla - orasje ( 3 sata ujutro da se razumijemo ) a po netu gledo ljudi voze koliko i pise mada ja to i ne derem toliko :D
neznam drug to je godiste ko u tebe sto posto nije noviji cak mislim 96da je ili 98 tako nesto znam nazad pise 2.5tdi motor je ja mislim petak redni ili sestak ako je se ugradjivao(to neznam jer se nnerazumijem u audije) znam da su i v6 dolazili taj moj prijatelj mi je pricao da je to auto ima fabricki cip momak ga zna dobro voziti oprobao se sa a6 od 140ks isto serija i dosta ga ostavlja kad ovaj dodje na 200 ovaj ide do 250 i onda lagano posustaje da se nisam vozio kad je se potezao nebi vjerovao a svidja mi se kod njegovog audija sto nije ja mislim imao asr i ta cuda vec cista snaga 1.2.3 samo tako slajdra i vuce ko sotona;)

ne znam kazem ti, znam da ova ko kod mene kraj 96' na 97. dolaze sa najjacim dizelom od 140 hp ..... sad sta je to bilo ne bih znao....
 

rs6

Član
pozdrav kolege, dugo nisam nista pis'o u garazi, a audi je ponesto promijenio :)

inace promijenio je 2 para felgi u zadnjih godinu dana ( nazalost 16" ) al ajde za nasih puteva su podnosljive.

i dobio neko zatamnjenje zadnjeg kraja pa ajd reko bacim koju slicicu nek se vidi da je auto u zivotu jos uvijek :)














inace felge su od kolege sa foruma, mislim da je nick " svirexxx " iz kaknja, ali su malo posjetile moju ordinaciju pa izgledaju ovako :)
 
Top