Audi A6 2.5 tdi potreban savjet vezano za motor motora

Audi A6 2.5 tdi potreban savjet vezano za motor motora

MTR

Član
vladica85 je napisao(la):
:lol::lol:

Ovo samo u Bosni ima.

:lol::lol::lol: bas tako , evo jutros sa mnom poznanik stoji i prolazi auto cestom , nako malo se cuje nesto , kad ce ti on : oso' mu varijator bregaste :icon_eek: :lol::lol::lol: eto sve sami majstori , da su u Njemackoj ili Americi imali bi milione bog te , Dieter Zitce je za njih mala maca :D

nego drug sta se cuje , jel ono kao da malo vise brekce , ako je to oni se tako cuju uvijek
 
Član
buraz ajd mi reci gdje ti je taj majstor, kad tako samo pogledom otkriva kvarove da mu i ja odvezem svoj auto, neka mi kaze gdje mi gubi vodu, da bezveze ne razbijam glavu kad je on vec vidovit:D:lol::lol::lol::lol:
sta sve neces cut majko mila, tacno samo u BiH ima, cuj auto limar
dobro bravar nije rekao stradat ce ti motor:lol:
 
Član
Znam i ja da oni imaju onaj svoj zvuk pogotovo kad je hladan, auto malo bucnije radi, i meni to smeta ali nije nikakav kvar, postavit cu ubrzo klip
 
Član
GTi_Freak je napisao(la):
edoze je napisao(la):
sta je moglo proci kroz njegove ruke,auto limar?:icon_rolleyes:

moglo je puno puno toga...svi oni uzimaju udarena, prave pa preprodaju....ali niđe veze otkud on zna da nece dugo.....mozda audi vise pregura od njega :lol:

pa da,al sta on ima s motorom? na to sam mislio,lik se ponasa ko da je hiljadu motora popravio,a ne krpio limariju
 
Član
svaki 2.5 ima karakteristican malo jaci zvuk, narocito u leru dok radi

sto se tice toga nista se ne sikirja
 
Član
tako je i meni majstor rekao kad sam imao golfa 2 1.6 ben.. mjenjao sam 5 karburatora al daba sve niko nije znao napravit i odem kod jednog sto drzi otpad a i majstor je odma mi rece motor ti je pri kraju imam ja drugi da ubacimo samo da na meni zaradi.. tako da sam ga odma prodao heh
 
Top