Audi A4 vs Citroen c4 ( generalno )

Audi A4 vs Citroen c4 ( generalno )

Član
Vozdra raja. Zanima me misljenje svih ovdje prisutnih forumasa. Po pitanju poredjenja Audija A4 i Citroena C4, koji od njih je bolji u smislu ( komfortabilnosti, voznje, odrzavanja itd ) ? Planiram kupit jedan od njih pa me zanima sta bi ste vi prije uzeli i sta preporucujete da je bolje uzet od 2005 godista do 2007/8 .
 
Član
Nisam nikada vidio ovakvu nedoumicu. Šta ti treba u životu, francuski kompakt ili njemačka limuzina?
 
Član
jesi nasao poredjenje c4 s tim godistem 7-8000km cak i 9000 audi a4 b7 od 13-14-15000km...ee sad ako imas 14.000 uzmi novog c4 koji je 2011-2012,mada porediti limuzinu sa c4 ne znam.
 
Švabo je švabo :D
C4 nije los ali kao sto kazu je "tenk" oogroman je , a samim tim ima onaj ruzni volan koji se ne okrece citav :D ...
Sad ako zelis po meni malo ljepsu masinu uzeo bi audia a4 karavana sa S line opremom ...
Drug mi ima audia tog i auto doslovno leti , nista nije mjenjao na njemu , osim sto je radio redovne servise ali ovako vece kvarove nije imao a kod njega je oko 4,5 godine
Nadam se da sam pomogao bar malo...
 
Član
Ako imas dovoljno novca uzmes C5 2007 ili noviji i rahat si, u protivnom glas za Avdiju. C4 je dobro auto, ali sto ti kolege kazu nisu isti u klasi.
 
Top