Audi A4 S line

Audi A4 S line

Član
AnDel je napisao(la):
kod nas niko ne gleda opremu, i audi ko ko ku*ac i audi u full kod nas je razlike 1000 marka u cjeni max , i to su kod nas "ista auta" (da ne govorim sta se sve kod nas naziva "full fullova "), tako prije par godina dajdza mi je prodao A6 u fullu i dobio je vise para u njemackoj nego sto bi mogao dobiti ovdje kod nas...ja kad sam postavljao auto na oglase ovdje, pocelo je ismijavanje kako im stranci hoce da uvale , kako se kod nas to moze naci jeftinije itd...
kod vas ljudi sebi mogu dopustiti luksuz da placaju opremu vise nego auto, a auto u full opremi zna biti duplo skuplje nego osnovni model ;)
tako da je oprema meni jednako bitna kao i auto;)

Nemogu levati shvatiti da sama opcijska Recaro S-line sjedišta dođu 5-7 tisuća eura.... U BiH je to sve isto... levati...
 
Član
ako je njemu auto,auto bez opreme isto onda ce nac 2,4dizel za 250 000km za 3000e to je realisticno koje je otrcano .
da imas pravo auto ovde u nas za full opremom kosta taman duplo vise nego normalni model
ja sam za audijom zadovoljan to sta mi je najbitnije i ostalo me nezanima ;)
ja sam dosta radio i ceka za ovo auto jer mi je velika zelja bila,nisam tio kupit neko jeftinije i popravljat sasiju i druge djelovi na kraju bi me vise izpalo nego sta sam platio auto,takav slucaj sam ima kupio jeftino auto otra u nas doli na bojanje i platio 3000e auto gore izgledalo nego prije :icon_mad:
pozzzz

5-7tisuca?!?!? od kojeg audija ? od novog ili?
 
Top