Audi A4 S line

Audi A4 S line

Član
ovde da natrpam ili da napravim jos jedan oglaz IMAO SAM?!?! malo sam smotan :icon_smile:
Ok,sutra cu stavit slikice na laptop pa cu nabacit koji slikica....radi se o golf2 75 konjica golf 2 g60,bmw kockica,calibra orginal rieger jos mi je zao da sam je proda...:icon_sad::icon_sad:


eeeeevo jedne slikice od mog najdrazog opelovca

fjdnvs.jpg
 
Član
jbg znam i ja da je to za neke seljacki tuning, meni se svidilo osim boja...bilo je u planu cvreno obojat i turbo motor ubacit,ali sam tada proda pa fiata coupea turba kupio
sasvim auto je bilo super novo bojano felge,ali kako kome se svida

evo jos jedna,posto nije audi necu vise stavljat slike :lol::lol:
x3ls8.jpg
 
Član
mocna je i calibra bila :cool:

a mislim na german style kao kult sredjivanja auta, odnosno tunning pravac ;)
 
auto je odlicno,svaka cast! a znas li mozda koliko dodje carine i poreza na takav audi...cujena mu je u njemackoj 3000 €.
za koliko bi ga mogao na cestu dovest?
 
Član
Ako nades ovakav audi A4 1,9 dizel da nije automatik,da je prva ruka,123000km,da ima po narudbi naj najvecu opremu,pogtovo koza je nappa koza,mulitfunktion volan,velika navigacija,i s line opremu karoersija ko iz tvrnice ,dat cu ti moga za 2500!!

a sta se tuning tice,svucnike sam u firmi ugradavi zvucnike da funktunira sve priko navigacije i priko volana pojacala i sve ostalo da je sve ko orginal sam platio 2500,
kw gevinde var.3 moza sam vidit sta kosta, a sta BBS LE MANS kostaju u 19 coli s gumama mozezs isto sam izracunat.

imas audi novija linija za 5500,ali je krs zivi,bez ikakve opreme,oces cilu opremu platit ces 15 tisuca naj manje.

ja sam moga platio 9500,covik je doktur bio i auto extra ocuvano to sta sam tio.

imas ovakve audi za 2500 imas pravo za 500 000km bez opreme i neces nac dizela 1,9 izpod 250 000 ako ces ga ikako nac sta nevirujem samo 2,4 a to u njemackoj ljudi nebi dzabe jer su motor u kurcu.

eto zelim ti sve najbolje da nades za te pare takvoga
pozdrav

ovo ti je cjena tu negdi, plus/minus BEZ koze,velike navigacije,i multifunkiija na volanu


http://suchen.mobile.de/auto-inserat/audi-a4-avant-2-5-tdi-s-line-reutlingen/166560507.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=11&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&makeModelVariantExclusion1.searchInFreetext=false&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2002-01-01&maxFirstRegistrationDate=2006-12-31&features=POWER_ASSISTED_STEERING&features=CRUISE_CONTROL&features=NAVIGATION_SYSTEM&features=ELECTRIC_WINDOWS&features=CENTRAL_LOCKING&features=ELECTRIC_HEATED_SEATS&features=LEATHER_SEATS&negativeFeatures=EXPORT&maxMileage=150000
 
Član
kod nas niko ne gleda opremu, i audi ko ko ***** i audi u full kod nas je razlike 1000 marka u cjeni max , i to su kod nas "ista auta" (da ne govorim sta se sve kod nas naziva "full fullova "), tako prije par godina dajdza mi je prodao A6 u fullu i dobio je vise para u njemackoj nego sto bi mogao dobiti ovdje kod nas...ja kad sam postavljao auto na oglase ovdje, pocelo je ismijavanje kako im stranci hoce da uvale , kako se kod nas to moze naci jeftinije itd...
kod vas ljudi sebi mogu dopustiti luksuz da placaju opremu vise nego auto, a auto u full opremi zna biti duplo skuplje nego osnovni model ;)
tako da je oprema meni jednako bitna kao i auto;)
 
Top